MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
ETO FC Győr
1:1 (1:0)
Soproni VSE
szerda 13.11.2013, 18:00 • ETO Park, Győr • Magyar Ligakupa

Végig támadta a mérkőzést az ETO, a soproniak néhány kontrával veszélyeztettek. A hazaiak még az első félidőben megszerezték a vezetést, de a másodikban ziccereket hibáztak, és a futball törvényei érvényesültek, az ellenfél egy jól eltalál lövéssel egyenlített.

A hazai csapat így is továbbjutott a csoportjából, hogy hányadik helyen, az még a hátralévő mérkőzéseken dől el. (19:51:29)

90+2
    Trajkovic emel a védők mögé, Sipőcz nem éri el a labdát, Heinrich szerzi meg

90+1
    Lázok ível előre szabadrúgást, kifejelik a védők

90
    2 perc a hosszabbítás

90
    Gaál ad be jobbról, Djordjevicen pattan meg a labda, de időben észleli Nagy Gergely, és vetődve megszerzi