MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
0:0 (0:0)
Nyíregyháza Spartacus FC
szerda 13.11.2013, 13:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Magyar Ligakupa

A második félidő nagy részében a hazai csapat irányította a meccset és néhány helyzetet is kialakítottak, de sem ezekből, sem a Nyíregyháza többnyire a meccs végén kialakított lehetőségeiből nem született gól. Próbálkozott mindkét csapat becsülettel, de gólt egyiküknek sem sikerült szerezni. Viszonylag alacsony színvonalú első félidő után már egy sokkal jobb másodikat láthattunk, ekkor nem unatkozhattak a nézők, de a végeredmény maradt 0-0. A csoport másik mérkőzése még nem fejeződött be (fél 2-kor kezdődött és 1-2-re áll a DVSC – Mezőkövesd), így jelenleg továbbjutó, második helyen áll a Szpari 5 ponttal, a Balmazújváros négy pontos, de maradt a negyedik helyen. Köszönjük, hogy nálunk követték a mérkőzést, reméljük, élvezték a meccset! Maradjanak velünk, hiszen ma még további Ligakupa találkozókkal, illetve jégkorong- és kézilabda-közvetítésekkel kedveskedik Önöknek az onlajnok.com! (14:54:53)

90+2
    Az utolsó 10 percben a Szpari tesz többet a győzelemért, de erőfeszítéseiket nem koronázta siker eddig.

90+1
    Szilágyi verte meg nagyon szépen a védőjét a jobb oldalon, majd lapos centerezését az érkező Reznek lőtte kapura, egy ötösön álló védő azonban sáncolni tudott!

90
    Reznek tört előre, majd lövésre szánta el magát 27-28 méterről, mellé ment a labda.

90
    Csere a Nyíregyházánál: lemegy Popovics, bejön Sándor.

89
    Popovics találta magát egyértelmú ziccerben, de talán meglapődött, így lelopta a lábáról a labdát Szalma!

89
    Ez a pontrúgás is Reznek privilégiuma, a beívelt labdát Kiss fejelte ki a veszélyzónából.

88
    Egy Popovics-Szathmári öszjátékot követően utóbbi tette volna előbbinek a labdát jobbról középre, de a visszaerő Sárközi szögletre mentett.

87
    Tóth kapott labdát a jobb oldalon, de elcsúszott, így kiment a labda az oldalvonalon túlra.

86
    Ide-oda pattogott a játékszer a hazai tizenhatoson belül, végül Katona akrobatikus mozdulattal lőtt, Szalma könnyedén védett.