MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
4:0 (2:0)
ZTE FC
szerda 13.11.2013, 13:00 • Kaposvári Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia, Kaposvár,Cseri utca 6. • Magyar Ligakupa

Vége a mérkőzésnek, a Rákóczi a második félidőben uralta a játékot, így simán szerezte meg a továbbjutást. A Zalaegerszeg egy fiatal csapattal érkezett, de nem tudta kérdésessé tenni a három pont sorsát. (14:50:27)

89
    Babic íveli be a kimozduló védők mögé a labdát, de nem pontos a bejátszás, mentenek a védők. Szöglet.

85
    Prukner mester kiabál Böjtével sokkalpontosabb labdákat vár el az irányítótól.

84
    Négyen együttes erővel szerelik a vendégeket, de nem tud veszélyes támadást kialakítani a bal oldalon a Rákóczi.

80
    Jánvári szerez labdát a bal oldalon a keresztlabdáját Böjte készíti le Vrucina elé, de nem jó a lövése.

Elkezdte sokkal többet birtokolni a labdát a Rákóczi, szinte nincs is hosszabb ideig a vendégeknél a labda. A vendég edző a szünetben és most is a pontos játékra hívta fel a srácok figyelmét.

75
    Oláh ugratta ki a jobb oldalon Pavlovicot, aki beadta de a kapáslövést Murai nem találta el rendesen.

74
    Csere a ZTE FC-nél/nál: lemegy Bedi, bejön Dufka.

72
    Oláh próbált meg egy kényszerítőt , de Böjte visszatett labdája nem pontos.

70
    Jánvári cselezgetett a bal oldalon, a beadását Böjte készítette le Oláhnak, aki eltalálja vendég védőt.

69
    Jánvári tett be egy labdát balról, de a Oláh kapáslövésébe Czirjék bele tudott piszkálni, szöglet.

68
    A Kaposvár gólt szerzett!

BOJAN VRUCINA kapott egy kiugratást a bal oldalon, belőtték neki a labdát a védők mögé, ő pedig a kijövő Czirjék mellett elgurította a labdát a bal alsó sarokba.

66
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Lucas, bejön Babic.

65
    Szántó kényszerítőzik Kováccsal, de nem jó a visszapassz

64
    Próbálja tartani a labdát a ZTE egy kísérletet tesznek a bal oldalon a támadásra, de szerelnek a hazai védők.

62
    Oláh ugratta ki Vrucinát, aki 16-ról rálövi a kipattanót ismét Oláh lövi el, de nem talál kaput a lövése.

61
    Jánvári próbált elmenni a baloldalon, de a felpassza után visszakerül a labda a védőkhöz

58
    Csere a ZTE FC-nél/nál: lemegy Szegleti, bejön Pajor.

Törzsök Tamás

Gólok: 13. Luka, 39. Markus, 53. Markus, 68. Vrucina

Lapok:   25. Oláh (KAP), 43. Böjte (KAP)

Kaposvári Rákóczi FC: Ranilovic- Okuka (Pavlovic 52.p), Lucas (Babic 66.p),Luka (Murai 46.p), Albert, Jánvári, Addo, Böjte, Markus, Oláh, Vrucina
    Vezetőedző: Prukner László
    Cserék: Rusák, Petrache, Babic, Pavlovic, Murai

ZTE FC: Czirjék- Kovács, Latin, Szántó, Bedi (Dufka 74.p), Bíró, Pál, Búzás (Kalamár 54.p), Szegleti( Pajor 58.p), Holdampf, Vágó
    Vezetőedző: Lendvai Miklós
    Cserék: Kalmár, Baráth, Kalamár,Dufka, Varga, Pajor, Ferencz

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi- ifj Tóth II Vencel, Szalai Dániel