MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Pécsi MFC
2:2 (0:1)
BFC Siófok
szerda 13.11.2013, 18:00 • PMFC Stadion, Pécs • Magyar Ligakupa

Igazságos döntetlen született a PMFC-Siófok összecsapáson. A PMFC támadott, de sok helyzetet pocsékoltak el, a Siófok jobban sáfárkodott a lehetőségeivel, felvette a versenyt az egy osztállyal feljebb lévő ellenfelével, a vendégek majdnem nyertek,de közbejött Fehér öngólja, amivel egyenlített a Pécs. A PMFC így már a második helyen van a csoportban a Siófok pedig maradt a harmadik. (19:51:33)

90+2
    Szabadrúgáshoz jut a Siófok, Márkvárt buktatta Peszmeget.
    Fehér a szabadrúgás egy méterrel kapu mellé rúgta.

90+1
    Szögelt a Siófoknak, Lantos mentése után. Bogáti beadását kifejelte a kapu elől Balogh.

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

89
    A Pécs gólt szerzett!
    Rácz beadását Grumics csúsztatta a kapu felé és FEHÉR ZSOLT a saját kapujába fejelte, nem sikerült mentenie! Öngól!

88
    Deutsch beadása szögletre ment Pécseliről.

87
    Városi jobb oldali beadását kiütötte Kiss, de Rácz 5 méteres lövése elakadt a vendég védőkben.

86
    Kapkod a Pécs, nagyon pontatlanok a passzok most.

85
    A Siófok gólt szerzett!
    BOGÁTI PÉTER éles szögből érkező szabadrúgását Gőzce bevédte a rövid saroknál, vezet a Siófok!

84
    Szabadrúgás a Siófoknak a jobb szögletzászló mellől, Balogh szabálytalansága után.

83
    A Siófoktól Mosberger jól ment el a jobb szélen, de a beadása ellenfélhez ment.

82
    Vólent ha jól veszi át Bogáti indítását, ziccerbe is kerülhetett volna, de nem így történt.

81
    Városi kapott sárga lapot mert feldobta magát a tizenhatoson belül.

80
    Grumics sárga lapot kapott mert sípszó után elrúgta a labdát.

79
    Grumics volt lesen, a Siófoké a labda.

78
    Kővári volt lesen, szabadrúgás a Siófoknak.

76
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Wittrédi, bejön Városi.

75
    A PMFC félig kidolgozza a helyzeteit aztán el is rontja, szerencséjére a Siófoknak.

Kolarics László

Gólok: 47. Grumics, 89. Fehér (öngól) – 45. Nagy Dániel, 85. Bogáti

Lapok:   49. Lantos (PMFC), 80. Grumics (PMFC), 81. Városi (PMFC) – 29. Nagy Dániel (SIO), 41. Fehér (SIO)

Pécsi MFC: Gőcze – Nagy J., Balogh, Lantos, Deutsch – Kővári, Horváth A., Wittrédi(76.Városi), Jocsics(Márkvárt a félidőben), Gaál(Rácz a félidőben) – Grumics
    BFC Siófok: Kiss M. – Pécseli, Singer, Fehér, Kiss Zs.(72.Klujber) – Nagy D.(Mosberger a félidőben), Peszmeg, Bogáti, Mokánszki(65.Vólent), Horváth B. – Dajics

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán – Kis Zoltán, Aradi József Tj.:Szommer Attila