MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Újpest FC
1:2 (1:1)
KTE-Phoenix Mecano
szerda 13.11.2013, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • Magyar Ligakupa

Az első félidő nagy újpesti rohamai után, a vendégek örülhettek a döntetlennek. A második félidőben alább hagytak az újpesti rohamok. Pekár László büntetőjével megnyerte a mérkőzést a Kecskemét és az utolsó fordulótól függetlenül továbbjutott a Szolnokkal együtt. (19:51:48)

90+2
    A hazaiak nagyon akarnak, de semmi sem jön össze nekik.

90
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Szalai passzolt az üresen álló Csima elé, aki túl sokat várt így beérte őt Vermes, és nagy helyzetben blokkolni tudott.

87
    A vendég találat után megint átvette az irányítást.

85
    A duplázó Pekár helyén Csima.

84
    A Kecskemét gólt szerzett!
    PEKÁR LÁSZLÓ a gólszerző!
    A büntetőnél a gólszerző a jobb oldalt választotta, míg a kapus balra vetődött.

83
    Bősz kapott sárga lapot az esetnél.

83
    11-es! Bősz szedte fel Barry lábát.

81
    Barry 24 méteres lövését védte szépen Bősz.

79
    Toricska lőtt oldalhalót 18 méterről a kaputól kissé balra.

78
    Vasziljevics kapott sárga lapot reklamálásért.

76
    A második félidőre teljesen leült a játék. A hazaiak nem tudják nyomás alatt tartani a vendég kaput.