Budaörs – Dorog 4:1 (vége) | Diósdi TC – Tököl VSK 2:3 (vége) | Körmendi FC – BKV Előre SC 1:6 (vége)
Futura-Mosonmagyaróvár – Győri ETO FC II. 1:2 (vége) | Veszprém FC – Tarr Sprint Andráshida SC 0:2 (vége) | Csepel FC – Balatonfüredi FC 0:1 (vége)
Nagyatádi FC – Szombathelyi Haladás II. 0:1 (vége)
Nagyatádi FC
0:1 (0:0)
Szombathelyi Haladás II.
szombat 08.03.2014, 14:30 • Nagyatád,Perutz stadion • NBIII - Nyugati csoport

A mérkőzés végén Gyenes András kap sárga lapot, miután odament reklamálni a játékvezetőkhöz. (16:21:34)

A második félidő a mezőnyben folyt, de egy fejessel megszerezte a vezetést a Haladás. Lett volna esélye egyenlíteni a Nagyatádnak, de hol a csatár, hol a rosszul helyezkedő játékvezető akadályozta őket a gólszerzésben.

90+1
    Szöglet a jobb oldalról, a beadásba ismét egy védő beleüt, de ismét néma marad síp. A partjelző sem segített, pedig szerintem és a nézők szerint is láthatta.

90
    A játékvezető kettő percet hosszabít.

89
    Németh Áron emeli át Gyenest, de az emelés a kapufán csattan.

88
    Csere a Nagyatádi FC-nél/nál: lemegy Csongár, bejön Fábián.

86
    Győrffy belecsúsztat kézzel a labdába, de a játékvezető nem lát semmit, tovább engedi a játékot.

85
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Sarang (Szombathelyi Haladás II.).

84
    Márton András vállalkozik 25 méterről, de Dombó vetődve fölé tolja a lövést.

83
    Letámadott a Haladás, Szabó így csak ki tudja ívelni az oldalvonalon túlra.

81
    Csere a Szombathelyi Haladás II.-nél/nál: lemegy Sinanovic, bejön Mátyás.

80
    Nikolic ütközik a kapufával, először súlyosabbnak tűnt, de keményebb a kapufánál.

78
    Sarang kap talpalásért egy sárgát.

77
    Garai Krisztián kap egy sárgát buktatja Hoóst.

76
    Hoós próbálja ellőni, de felpattan előtte a labda, kénytelen még egyet tolni rajta, de így odaérnek a védők.

75
    Nagy játssza meg Mártont, de a beadás lecsúszik a lábáról, kirúgás.

74
    Győrffy teszi rá a szabadot, de a lövése messze fölé száll.

73
    Sorozatban ez a harmadik sárga lap hirtelen, Márton András buktat, ő is besárgul.