Ajka – Cegléd 1:0 (vége) | Szolnok – BFC Siófok 1:2 (vége) | ZTE – Dunaújváros 2:2 (vége)
Sopron – Kozármisleny 1:1 (vége) | – Tatabánya 5:0 (vége) | Nyíregyháza – Békéscsaba 2:0 (vége)
Gyirmót – Kisvárda 1:1 (vége)
ZTE FC
2:2 (0:1)
Dunaújváros PASE
szombat 08.03.2014, 16:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben a Dunaújváros megszerezte a vezetést, amit a második játékrész elején Vittman két góljával megfordított a ZTE. A félidő végére átvette az irányítást a vendégcsapat és már úgy nézett ki, hogy nem sikerül az egyenlítés, amikor a jelzett 2 perc hosszabbítás letelte előtt 6 másodperccel Urbin kihasználta a helyzetét és beállította a 2-2-es végeredményt. (17:53:43)

90+2
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Petrovic indította URBIN PÉTERT, aki átvette a labdát, majd 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

90+1
    Farkas V. ívelt előre a félpályától, Vlaszák fogja.

90
    2 perc hosszabbítás.

89
    Grbic csinál egy cselt az alapvonalnál, majd végül Babatiról pattan ki a labda. Milinte jöhet kirúgással.

88
    Grbic szabálytalan a félpályánál Sárközivel, vendég szabadrúgás.

86
    A játékvezető a vendégek edzőjét fegyelmezi, áll a játék.

86
    Holdampf ívelt hosszan előre, kirúgás.

85
    Hazai szabadrúgás a félpályáról.

84
    Egyre inkább nyom a Dunaújváros, de egyelőre nem sikerült egyenlítenie.

83
    Egy jobb oldali szöglet után Burucz lőtt kapura, de elakadt egy védőben, az ismétlés után ide-oda pattogott a labda, végül szöglet következhet.

82
    A szabadrúgást Petneházi lőtte kapura a balösszkötő helyéről, a labda megpattant és végül a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.