Bayern München – VfB Stuttgart 1:0 (vége) | FC Schalke 04 – Norimberk 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Werder Bremen 2:1 (vége)
Hannover 96 – SC Freiburg 3:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Borussia M'gladbach 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Hamburger SV 3:2 (vége) | FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 2:1 (vége) | Hertha BSC – Borussia Dortmund 0:4 (vége)
Hertha BSC
0:4 (0:2)
Borussia Dortmund
szombat 10.05.2014, 15:30 • Olympiastadion Berlin, Berlin • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk továbbra is! -onlajnok.com- (17:24:54)

Hogy tudatosan vagy sem döntse el ki-ki maga, de egy biztos, hogy a Dortmund 5-5 percet mindkét félidőben megnyomott, ami azt eredményezte, hogy négy góllal magabiztosan hozta el a három pontot a fővárosból és így győzelemmel ünnepelhetik a második helyüket.

Nem hosszabbított egy másodpercet sem Stieler sporttárs, nincs is rá oka. Hertha BSC Berlin 0-4 Borussia Dortmund

89
    A "futóverseny" nyertese Jojic a találkozón, 11.1 km-rel ő ment a legtöbbet idáig a mai napon

88
    Grosskreutz teketóriázott sokat a büntetőterületen belül, így oda lövőhelyzet

87
    Schulz húzta meg a balszélen, de még a beadás előtt tisztáztak előle. Az biztos, hogy hajt a becsületgólért a hazai csapat, de túl nagy a tudásbeli különbség a két csapat közt...

85
    Wagner buktatta az ellenfél játékosát a félpályán

84
    Hazai szöglet után Ramos csúsztatott mellé centikkel nagyjából 7 méterről

82
    Újabb gól! Teljes megsemmisülés hazai oldalról. Lewandowski még Kraft-ba vágta nagy helyzetben a labdát, de a kipattanó egy dortmuni elé került, még hozzá Aubameyang-hoz aki keresztbe rúgta a játékszert, amit HENRIKH MKHITARJAN piszkált a kapuba 5 méterről

80
    Ahogy azt tanítják! A megítélt szabadrúgást mintaszerűen csavarta a rövid felső sarokba ROBERT LEWANDOWSKI! Sírhatnak a Borussia szurkolók, hogy ez a kiváló labdarúgó jövőre már a bajorokat fogja erősíteni!

79
    19 méterről végezhet el szabadrúgást a Dortmund. Talán egy jobblábasnak megfelelőbb a szög.

78
    Újra csordogálós üzemmódban a meccs, nem igazán forognak veszélyben a kapuk

76
    Egy borzalmas távoli szabadrúgást kellett kipiszkálnia Weidenfellernek a jobbfelsőből. Kellemetlen volt, mert gyaníthatóan ő is egy szimpla beívelésre számított