Tatabánya – Pénzügyőr SE 2:4 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Kozármisleny 5:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cigánd 6:0 (vége)
ETO FC Győr
1:1 (0:0)
OFC Russel Gabčíkovo
szombat 18.01.2014, 11:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

Az alacsonyabb osztályú Bős nagy küzdelemre kényszerítette az ETO csapatát, és a hazaiak hiába alakítottak ki nagy helyzeteket az első félidőben azok rendre kimaradtak.

A második félidőre teljes sorcserét hajtott végre a Győr, élénkebb játékot is láttunk utána, de vezetéshez így is a vendégek jutottak.

Egyenlíteni még sikerült az ETO-nak, de ezután már csak helyzetekig jutottak, a játékukban mutatkozó sok pontatlanság a kapu előtt is jellemző maradt.

A bemutatkozó Horváth Ferenc számára bizonyosan sok tanulságal szolgált a mérkőzés, a nem túl dicsőséges döntetlen eredmény ellenére is. (12:45:39)

90
    Zelenicky ad be két védő között balról, Wolfe-ról jön ki a labda

89
    Wolfe akasztja meg a vendégek ellentámadását a felezővonalnál

89
    A szabadrúgást lövésre teszi vissza Kronaveter Dudásnak, de ez a labda is pontatlan...