Tatabánya – Pénzügyőr SE 2:4 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Kozármisleny 5:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cigánd 6:0 (vége)
Pécsi MFC
5:1 (0:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 18.01.2014, 11:05 • PMFC Stadion, pécs • Felkészülési mérkőzések

Az első félidei és vezetést is szerző remek Kozármisleny eltűnt a második félidőre,a PMFC könnyedén nyert a második játékrészben szerzett öt góljával!
    Remek mérkőzést láthattak a napsütéses januári tavaszban a kilátogatók! (12:43:53)

90
    Városi fejesét kellett fognia Beke beadása után Molnárnak!

89
    Pap felé egy kiugratás, de Homolya jól vetődött ki és fogta a labdát.

88
    Rácz elrúgta a labdát Vattai elől, de aztán nem érte utol, kigurult az oldalvonalon túlra. Bedobás a bal szélen a Kozármislenynek.

87
    Katona adta be a hazaiak szögletét, de kifejelték a labdát a vendégek.

86
    Márkvárt elöl mentett szögletre Vattai.

85
    Katona bal oldlai beadását kirúgta a kapu elöl Kovács.

84
    Már a levezetésnek is nevezhetjük az utóbbi perceket, mindkét oldalon visszavettek a játékosok.

83
    Wittrédi 25 méteres lövése csúnyán fölé ment.

80
    A középpályán megy a csata, a Pécs, igyekszik tartani a labdát.

79
    Beke lesen kapta a labdát , a vendégeké a szabadrúgás.

78
    Nagy indult meg a jobb szélen, de Fenyvesi mellett hosszan tolta meg a labdát, kirúgás a Pécsnek.

77
    Kővári felé lett hosszú egy indítás, Molnár fogta a labda.

76
    Kényelmesen adogat hátul a Pécs, a Kozármisleny sem siet már.

75
    A Pécs gólt szerzett!
    A szokásos Rácz beadás jött a bal szélről, az érkező VÁROSI VIKTORNAk csak a kapuba kellett passzolnia a labdát 5 méterről!

74
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Steer, bejön Homolya.

73
    Pontatlanul játszanak a vendégek, alig akad lehetőségük a második félidőben.

72
    Wittrédi 20 méteres lövése bőven mellé kanyarodott, kirúgás a vendégeknek.

Kolarics László

Gólok: 46. Beke, 48. Városi, 59. Rácz, 66. Városi, 75. Városi – 41. Nagy Krisztián

Pécsi MFC: 1. félidőben: Steer – Fodor, Romic, Deutsch, Katona – Koller, Mohl – Kővári, Szatmári, Wittrédi – Grumic
    2. félidőben: Steer(74.Homolya) – Nagy József, Lantos, Balogh, Katona – Horváth, Márkvárt – Beke, Wittrédi, Rácz – Városi

Cserék: Homolya, Balogh, Horváth, Nagy, Lantos, Márkvárt, Városi, Beke, Rácz

HR-Rent Kozármisleny FC: 1. félidőben: Helesfay – Kiss, Fellai, Vattai, Gaál(11.Szabó) – Kovács, Nagy Erik,Fenyvesi, Nagy Krisztián – Cziráki, Varga
    2. félidőben: Molnár – Kiss, Tar, Vattai,Fenyvesi – Nagy Erik, Kovács, Reizt, Nagy Krisztián – Cziráki(71.Schneider), Varga(56.Pap)

Cserék: Molnár, Tar, Reitz, Schneider, Szabó, Pap

Játékvezetők: Botló Béla