Arsenal FC – Manchester City 2:2 (vége) | Chelsea F.C. – Swansea City 4:2 (vége) | Crystal Palace – Burnley FC 0:0 (vége)
Southampton FC – Newcastle United 4:0 (vége) | Stoke City – Leicester City 0:1 (vége) | Sunderland AFC – Tottenham Hotspur 2:2 (vége)
West Bromwich Albion – Everton FC 0:2 (vége) | Liverpool F.C. – Aston Villa FC 0:1 (vége)
Stoke City
0:1 (0:0)
Leicester City
szombat 13.09.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Az ilyen meccsekre szokták mondani, hogy a futball csodálatos játék és a labda gömbölyű, bármi megtörténhet. Az első félidőben már elképesztő fölényt dolgozott ki a Stoke City, a másodikban is így folytatták, mezőnyben esélye sem volt a Leicesternek.

Ennek ellenére az első valamirevaló támadásukból gólt lőttek a vendégek, utána pedig ki tudták védekezni. Hiába a 17-2-s lövési arány, az egyetlen kapura tartó vendégpróbálkozás gólt eredményezett és ez a győztes találat lett!

Stoke City – Leicester City: 0-1!
    ---- (17:57:53)

90+1

90
    17 lövésnél járnak már a hazaiak, de úgy tűnik, hogy ha holnap reggelig játszanak, akkor sem tudnak ma gólt szerezni. 5 kapura tartó lövésük is volt, mindegyiket hárította Hamer.

88
    Egyelőre a Leicester City áll nyerésre és már csak néhány perc van hátra. Elképesztő meglepetés készül, hiába billent fel a pálya egész meccsen a hazaiak offenzíváitól.

84
    Pieters helyett Muniesa folytatja a Stoke Citynél. Nincs több csere.

83
    Walters le, Assaidi be a hazaiaknál.

82
    14 lövésnél jár a Stoke City, közben a Leicesternek is akadt egy próbálkozása, ami mellé szállt. A góllal együtt és csak kétszer kísérleteztek, mégis vezetnek.

76
    Schlupp helyett Vardy érkezett a vendégekhez. Nincs több Leicester csere.

75
    Az első hazai csere. Bojan helyett Diouf a pályán.

75
    Nincs változás, a Stoke Citynek már csak negyed órája maradt a fordításra. 14 lövésnél járnak a hazaiak, egyetlen lövésnél a Leicester, de ezzel az egyetlen lövéssel érték el a vezető gólt.

70
    Ha ezt a mérkőzést elveszíti a Stoke City ilyen dominancia ellenére is, akkor csak magukat okolhatják.
    ULLOA - 0:1

65
    A Leicester gólt szerzett!
    ULLOA megszerzi a vezetést Konchesky átadásából. Az első vendéglövés meghozza a vezetést a Leicesternek, hiába a rengeteg hazai támadás és nagy dominancia! 0-1!