Barcelona – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Málaga CF – Levante 0:0 (vége) | Real Madrid – Atlético Madrid 1:2 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Sociedad 2:2 (vége)
Malaga CF
0:0 (0:0)
Levante UD
szombat 13.09.2014, 18:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Az első félidőben azért jóval több akciót láthattunk, de a második félidő is elfogadható iramú volt, főként a Malaga jóvoltából. Hiába volt azonban sokkal aktívabb és támadóbb a Malaga, képtelenek voltak a kapuba találni.

Az utolsó másodpercben 100%-os ziccert hagyott ki Castillejo, ezzel elúszott két pont a Malaga számára, mindkét csapat 1-1 egységgel lett gazdagabb, ami a Levante számára az első az idényben. A Malaga 4 pontos.

Malaga – Levante: 0-0!
    ---- (19:52:25)

90+4

90+4
    Kimaradt a meccslabda! Samu húzta meg a jobb oldalon, tökéletesen tálalt a bal oldalon érkező Castillejo elé, aki 6 méterről futtából tisztán lőhetett, ám fölé bombázott óriási ziccerben!!

90+3
    Rodas mellől adják be, de a vendég védők ezt is kifejelik.

90+3
    Már Rosales is előrehúzódik a jobb oldalon, szinte kitámad a Malaga, eredménytelenül. A bal oldalon labdát veszítenek, vendég kirúgás. Egyetlen perc hátra.

90+2
    Érdekes jelenet volt, Antunes került lövőhelyzetbe, de előtte ki kellett kerülnie a játékvezetőt, aki nem állt túl jó helyen, éppen a labda útjában. A lövés emiatt alaposan fölé-mellé ment.

90+1
    Már a ráadásban vagyunk, ismét támad a Malaga. Három perc a hosszabbítás.

90+1
    Elég lassan gyógyul meg Casadesus, látható sajnos az időhúzási szándék.

90
    A Levante jöhet előre, Rosales volt szabálytalan a felezőnél. Ez jól jön a zöld mezes csapatnak most.

89
    Morales kapott labdát 16 méteren, átvette és lőtt. Vesztére, mert közben odaértek és beleléptek a lövésbe, amíg átvette.

89
    Még feljebb tolta állásait a Malaga, de már egyre kevesebb ideje van hátra, hogy gólt szerezzen.

88
    A Levante támad kivételesen, El Zhart keresték középen a labdával, Perez azonban túl erősen lőtte a passzt, kirúgás.

88
    Jesus Fernandez öklözött ki egy labdát, majd Camacho marad lesen a visszatett labdánál.

87
    Rodas tudott menteni Santa Cruz elől az ötösnél.

86
    Samu szerez labdát harcosan, Casadesus kihúzza a lábát, befelé szabadrúgás.

85
    A mérkőzés hajrájához érkeztünk, nincs döntés és egyre nő az esélye, hogy gól nélküli döntetlenre végeznek a felek.

84
    Az utolsó hazai csere is megtörténik közben. Juanmi helyett Samu érkezett az utolsó percekre.