Szigetszentmiklós – Sopron 1:1 (vége) | Békéscsaba – Gyirmót 0:2 (vége) | Soroksár – ZTE 2:0 (vége)
Szolnok – Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 (Elhalasztva)
Békéscsabai Előre 1912 SE
0:2 (0:1)
Gyirmót FC Győr
szombat 13.09.2014, 16:30 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

A Gyirmót már az első félidő elején, a 13. percben megszerezte a vezetést Oross lévén. Ezek után a hazaiak ugyan megpróbáltak egy fokozattal feljebb kapcsolni a játékrész hátralevő részében, ám gólig nem jutottak. A folytatásban is inkább a hazaiak domináltak, ám a 73. percben a vendégek megduplázták előnyüket, ezzel eldöntve a mérkőzést. A két csapat között nem volt túl nagy különbség a játékképet tekintve, egyik csapat sem érdemelt vereséget. (18:29:03)

90
    Paku sárgul be a végére.

90
    Hazaadást reklamálnak a hazaiak, ítélet nincs.

90
    Vólent fejese kifelé pattan egy védő lábáról.

89
    Somogyi kapus kiütötte a labdát, ismételhetnek a hazaiak.

88
    Hazai sarokrúgás ismét.

87
    Magasföldi kiugratása pontatlan.

86
    Szilágyihoz nem jutott el a felívelt labda.