Barcelona – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Málaga CF – Levante 0:0 (vége) | Real Madrid – Atlético Madrid 1:2 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Sociedad 2:2 (vége)
Celta de Vigo
2:2 (1:0)
Real Sociedad
szombat 13.09.2014, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Egy jó iramú és izgalmas mérkőzésen végül a csapatok megosztoztak a pontokon. Az első félidő végén a hazaiak mehettek 1:0-ás vezetéssel pihenőre, majd a fordulást követően a Celta a 48. percben növelni is tudta előnyét. A hazaiak talán túlságosan is elkényelmesedtek, a 70. percben jött a baszk szépítés, majd a ráadásban egy öngóllal az egyenlítés is sikerült.
    Köszönöm a figyelmüket! (23:58:55)

90+3

90+3
    Agirretxe még fejelt egyet lapura, nem sok híján a győzelmet is megszerezte a vendégcsapat.

90+2
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    A hosszabbításban veszíti el a három pontot a Vigó, legalábbis nagyon úgy tűnik. Jobbról érkezett a vendégek beadása, középen JONATHAN CASTRO ért bele szerencsétlenül, ezzel kiegyenlített a Sociedad.
    - 2:2

90+1
    Nolito kapott sárga lapot belépőért.

90
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Orellana kicsiben végezte el a szögletet, nem jelentett veszélyt a vendégek kapujára.

89
    A Sociedad megnyomja a végét, a baszkok mindent megtesznek az egyenlítésért.

88
    Canales sarokrúgása veszélytelen, középen felszabadítottak a védők.

87
    Prieto beívelése nem talált csapattársat, viszont szöglettel vigasztalódhatnak a vendégek.

86
    A jobbról beívelt hazai szöglet veszélytelen, a védők könnyedén felszabadítanak.

85
    Orellana ívelte be a labdát a baszkok tizenhatosára, a védők szögletre tisztáznak.
    GRANERO

84
    Granero lábában volt az egyenlítés, de csak a kapufát találta el. Könnyen egyenlíthettek volna a vendégek.

83
    Charles jött be a lecserélt Larrivey helyére.

82
    Martinez ívelte be a labdát a hazaiak kapujához, középen Castro fejelt, de próbálkozása fölé ment.

81
    Iñigo Martinez vállalta el a baszkok szabadrúgását, lökete jóval kapu fölé szállt.

Gólok: 28. Orellana, 48. Larrivey – 70. Agirretxe, 90+2. Castro (öngól)

Lapok:   90+1. Nolito (CVG) – 16. Canales (RSC), 32. Zaldua (RSC), 57. Granero (RSC), 74. Bergara (RSC), 77. Agirretxe (RSC)

Celta de Vigo: Álvarez – Castro, Cabral (75. Gómez), Fontàs, Planas – Krohn-Dehli, Radoja, Á. López (67. Hernández) – Orellana, Larrivey (83. Charles), Nolito
    Cserék: Blanco – Mallo, S. Gómez, B. Fernández, Hernández, Mina, Charles

Real Sociedad: Zubikarai – Zaldúa, Elustondo, I. Martínez, de la Bella – Bergara (79. Gaztañaga), Pardo (58. Agirretxe) – Prieto, Canales, Granero – Vela (60. Castro)
    Cserék: Bardají – C. Martínez, M. González, Yuri, Gaztañaga, Agirretxe, Castro

Játékvezetők: Alejandro José Hernández