Cordoba – Real Madrid 1:2 (vége) | Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | Atlético Madrid – Rayo Vallecano 3:1 (vége)
Real Sociedad – SD Eibar 1:0 (vége) | Villarreal – Levante 1:0 (vége)
Atlético Madrid
3:1 (2:1)
Rayo Vallecano
szombat 24.01.2015, 20:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

Az első félidő izgalmasabb volt a másodiknál, mert hiába vezetett két góllal az Atletico, a Rayo szépített és nem állt messze az egyenlítéstől.
    a második játékrészben nem mert bátran támadni a Rayo, nem akartak kockáztatni, de mégis megkapták harmadik góljukat, ami öngól volt.
    Összességében jobb csapat az Atletico Madrid, ez egy percig sem volt kétséges. (21:52:25)

90+3

90+2
    Griezmann remekül teszi Torresnek a labdát, aki elrontja a helyzetet, mert sokat cár és Tono rávetődik a labdára és sikerül elütnie a támadó elől.

90+1
    Tono fogta a kezdőkörből felívelt labdát.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Szabadrúgás a középpályán a hazaiaknak, ezzel is húzhatják az időt.

88
    Szöglet a vendégeknek, de a bal oldali beadást Pozuelo jócskán mellé lőtte 14 méterről.

87
    Griezmann jól indult be a középpályán, de a 16 méteres lövése a kapufán csattant!

86
    Nem tud már újabb erőket mozgósítani a Rayo, lassan beletörődnek a vereségbe.

85
    Torres próbál összejátszani a tizenhatosnál Garciával, de hosszan kapja vissza a labdát. Kirúgás a vendégeknek.

84
    Bueno belépője túl keményre sikerült, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályáról.

83
    A harmadik csere a Rayo Vallecanónál: lemegy Kakuta, bejön Moreno.

82
    Miranda csípte el a labdát Kakuta elől, jöhetnek a hazaiak.

81
    Gabi kap sárga lapot egy buktatásért.

79
    A második csere a Atlético Madridnál: lemegy Turan, bejön Garcia.

78
    Trashorras bal oldali beadását 12 méterről a kapu mellé fejeli Aquino.

77
    Trashorras tette középre a labdát, de Bueno hat méterről nem találta el, kirúgással jöhet így az Atletico.

75
    Mauch indult a középpályán, de aztán 22 méterről jócskán a kapu fölé lőtt.

74
    Turan kapott egyet a bokájára Buenótol, de közben bedobásra ment a labda, a vendégek jöhetnek, nincs szabadrúgás.