Cordoba – Real Madrid 1:2 (vége) | Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | Atlético Madrid – Rayo Vallecano 3:1 (vége)
Real Sociedad – SD Eibar 1:0 (vége) | Villarreal – Levante 1:0 (vége)
Cordoba CF
1:2 (1:1)
Real Madrid
szombat 24.01.2015, 16:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Primera División

Nem érdemelt győzelmet a madridi csapat, ám mégis 1:0-ról forditott, és 2:1-re győzni tudott. Szimpatikusan játszott a Cordoba, nem voltak alárendelt szerepben egy percet sem. A második percben vezetést szereztek, majd a 27. percben Benzema válaszolni tudott.

A második félidőben a 75.percig csak a Cordoba veszélyeztetett, azonban csak kapufáig jutottak el. A 82. percben Ronaldot kiállitották ütés miatt, eltiltásra számithat a portugál. A döntő fordulat a 88. percben született, amikor Bale szabadrúgását követően Cartabia kezezett, majd Bale értékesitette a büntetőt. A Real tehát hatalmas nehézségek árán is, de elhozta a három pontot Cordobából. Köszönjük figyelmüket! (17:53:30)

90+3

90+3
    Deivid átadása használhatatlan Edimarnak.

90+3
    Az utolsó percben járunk, támad a Cordoba.

90+2
    Eldugja a vendég csapat a labdát, egy perc már le is telt a ráadásból.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Nem érdemel győzelmet a Real, de hát ilyen a futball, gólra játszák.
    Gareth BALE - 1:2

89
    Real Madrid gólt szerzett!

GARRETH BALE magabiztosan lőtte be a büntetőt. A kapu közepébe lőtt, Carlos jobbra vetődött! 1:2!