Cordoba – Real Madrid 1:2 (vége) | Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | Atlético Madrid – Rayo Vallecano 3:1 (vége)
Real Sociedad – SD Eibar 1:0 (vége) | Villarreal – Levante 1:0 (vége)
Real Sociedad
1:0 (0:0)
SD Eibar
szombat 24.01.2015, 22:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Megérdemelten nyertek a hazaik. A vendégek túl későn ébredtek fel. A második félidő nagy részében a Sociedad dominált csak az utolsó 10 perc volt a későn ébredő vendégeké. A vendégek kapusa Irureta végig jól védett, de egyetlen hibája végzetesnek bizonyult.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok ilyen késő éjszaka is! (23:54:11)

90+3

90+3
    Berjon lőtt kapura, de Rulli ezt is védte.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Csere a Real Sociedad-nél/nál: lemegy Canales, bejön Hervias.

90
    Elkezdődött az utolsó perc a rendes játékidőben. Csere következik.

90
    Az Eibar védői felszabadítanak a hazaiak szögleténél.

88
    Utolsó lehetőségei egyike volt ez a szöglet a vendégeknek, de Rulli lehúzta a beadott labdát.

86
    Csere a Real Sociedad-nél/nál: lemegy Vela, bejön Castro.

84
    A vendégeknél van a labda folyamatosan, próbálnak rést találni a hazaiak védelmén.

82
    Angel tud kapura fordulni, de a védők jól védekezik le a területet és lövésében már nem marad nagy erő.