Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
Pécsi MFC
0:1 (0:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 24.01.2015, 11:00 • PMFC Stadion, Pécs • Felkészülési mérkőzések

A mai mérkőzésen hiába támadott többet a PMFC, hiába volt óriási a mezőfölénye, a Kozármisleny a hajrában, egy szép akció végén meg tudta szerezni a győztes találatot.
    Az összecsapást a műfüves pályán rendezték, a hó is esett, de ez nem lehet mentség a pécsieknek, a két osztállyal lejjebb szereplő Kozármislenyt le kellett volna győzniük!
    Az első félidei felállásában sokkal jobban játszott a Pécs mint a másodikban. (13:00:58)

90

87
    Megint egy helyzet a pécsi kapu előtt, de Ipacs remekül vetődött ki Puskás elé, a felpörgő labdát pedig James vágta ki a kapu elől.

86
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    A balról szépen középre tett labdára remekül érkezett PUSKÁS ZOLTÁN és hat méterről a kapura pörgette a labdát, amibe Ipacs még beleütött, de a bal sarokba vágódott a labda. Vezet a Kozármisleny!

81
    A mérkőzés képe változatlan, a PMFC támad többet, a vendégeknek néha van lehetőségük kontrákra, de gyengén fejezi be ezeket mindkét csapat.

80
    Causic mellett adott középre a jobb oldalról Puskás, de Ipacs fogta középen a labdát.

77
    Beke indult az előrevágott labdára, de Molnár fogta előle 15 méternél, nem tudta elfejelni a labdát, a pécsi játékos mert a másfél fejjel magasabb Molnár könnyedén lehúzta előle.

72
    Schmidt bal oldali beadására Kovács jól érkezett , de Uzoma mellől, nyolc méterről pont Ipacshoz fejelte a labdát.

70
    A harmadik csere a Kozármislenynél: lemegy Lauer, bejön Szabó.

69
    Turi a tizenhatos bal szélétől jól vitte be a labdát, de az öt és felesről leadott lövését védte Molnár.

65
    A második csere a Kozármislenynél: lemegy Cziráki, bejön Schmidt.

63
    Ismét egy lövés Jamestől, de a 24 méteres löketet Molnár tolja ki a léc alól.

61
    Cziráki szorul ápolásra a középpályán, a vállát ütötte meg.

58
    James lőtt kapura 24 méterről, a jobb oldalról, de elment a kapu mellett a labda.

55
    A PMFC a második félidőben kicsit visszaesett, nagyon akadozik a játékuk, de a Kozármislenynek ez sem jelent előnyt.

50
    Pejakovic 20 méteres lövése kicsivel ment el a vendégek kapuja fölé.

46
    A félidőben az első csere jött a Kozármislenynél: lemegy Tóth, bejön Puskás.

46

A gyenge havazásban elég pontatlan mindkét csapat játéka, viszont akad több lehetősége is a PMFC-nek. Weitzer 20 méteres lövéséből kapufa lett, ezzel álltak a hazaiak a legközelebb a gólszerzéshez. A Kozármisleny eddig veszélytelen a kapura, kicsit többet kell teljesíteniük, ha gólt akarnak szerezni.

Kolarics László

Gólok: 86. Puskás

Lapok:   45. Fellai (KOZ)

Pécsi MFC: Gőcze – Nagy, Romic, Balogh, Tadejevic – Horváth – Weitzer, Márkvárt, Rácz, Szatmári – Makriev
    A 2. félidőben : Ipacs – Pókos, Causic, Ojdanic, Uzoma, – Pejakovic, James -Beke, Turi , Heffler – Frank

Cserék: Ipacs, Pókos, Causic, Uzoma, James, Frank, Heffler, Beke, Turi, Pejakovic

HR-Rent Kozármisleny FC: Sólyom – Erdős, Fellai, Szabó B., Fenyvesi – Lantos – Cziráki (Schmidt 65'), Lauer (Szabó P.70'), Kovács, Kirchner – Tóth (Puskás 46')
    Cserék: Molnár, Nagy M., Pukás, Schmidt, Szabó P., Szabó M., Várdai