Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
Dunaújváros PASE
1:2 (0:1)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 24.01.2015, 12:30 • Dunaújvárosi műfüves focipálya, Dunaújváros • Felkészülési mérkőzések

Jó meccset játszottak a csapatok. Igazából a vendégek előtt két helyzet adódott az egész meccsen, mindkettőt belőtték. A DPASE egy gólt lőtt, pedig számos helyzete adódott, de a kapufa, és Horváth kapus kibabrált velük. A Szigetszentmiklós megölte a hazaiak játékát, és jól, szervezetten védekezett. Ez ma elég volt a győzelemhez. Van mit javitania Dobos Barnának csapata hatékonyságán. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (14:19:32)

90+2

90+1
    Szabadrúgást kapott a PASE, a lövést Horváth egy hatalmas vetődéssel szedte ki a bal felsőből!

90
    Hatalmas lehetőség volt! Nem tudtak felszabaditani a védők, majd Csehi elé pattant, aki egy méterről nem tudta bepofozni, hatalmas lehetőség volt!

90
    Szöglet szögletet követ, jöhet még egy.

89
    A beadás lecsorgott, újabb szöglet jöhet. A védők is előrejöttek.

89
    Godslove kapott szabadot, hamarosan vége, talán az utolsó esély.

88
    Újvárosi szabadrúgás, a távolság jó 40 méter.

87
    A kapu elé tett labda ide-oda pattant, majd nagy nehezen kirúgta Vágó.

87
    Petneházi beadása a rövid sarokra tartott, a védő kifejelte, újabb szöglet.

86
    Godslove harcolt ki szögletet.

85
    Öt perc a rendes játékidőből, a vendégek kapusa figyelemre, és küzdésre ösztönzi társait.

83
    Szigetszentmiklósi bedobás következhet.

82
    Buktatás miatt kifelé itél a spori, egy újvárosit látott szabálytalannak. A szabadot Horváth végezte el.

80
    Nagyon nyomnak most a hazaiak, de valahogy nem az igazi a támadószekció. Ezúttal is rossz volt az átadás, ami továbbpattant, és csemege volt Horváthnak.

79
    Petneházi beadására Szalai érkezett, de centikkel lemaradt róla, tehát kirúgás következhet.

78
    Petneházi beadását kivágták, de ismét szöglet jöhet.Ezúttal is ő tette be, de ezúttal is szögletre mentenek, jöhet a harmadik szöglet.

77
    Hosszabbitással együtt negyed óra van nagyjából a meccsből, eközben Szalai harcolt ki szögletet.

75
    Szabadot kaptak a hazaiak, melyet Villám már el is végzett.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 66. Hajdók – 1. Domokos, 64. Domokos

Dunaújváros PASE: Nagy G (Jahic a szünetben) – Villám (Petneházi), Hajdók, Szekeres, Csehi – Lázár Zs., Papp M., Jakab, Thiago (Sóron a szünetben) – Tóth T. Godslove.
    Cserék: Jahic – Sárközi

Edző: Dobos Barna

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Horváth – Tóth, Pollák, Hevesi-Tóth, Puskás, Zsivóczky, Kollega, Bonifert, Kállai, Vágó, Domokos
    Cserék: Edző: Székely Tibor

Játékvezetők: Kovács Gábor