Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
4:1 (2:0)
FK Senica
szombat 24.01.2015, 12:00 • Lázár Gyula műfüves pálya, Budapest, Népliget • Felkészülési mérkőzések

A végére gyakorlatilag elviselhetetlen időjárási körülmények közepette aratott magabiztos győzelmet a Fradi a szlovák liga harmadikja ellen, helyenként jó játékkal, két különböző tizeneggyel játszva!
    Hatalmas respect a pályára lépőknek és persze a havasesőben is végig kitartó szurkolóknak!
    Az FTC formája mindenesetre bíztató a Fradisták számára!
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (13:39:19)

90+1

90
    Gera szabadrúgásból középre tett labdáját mentették a vendégvédők!

89
    Gyakorlatilag szakad az eső a meccs végére!

87
    Böde ugrott ki remekül a bal oldalon, majd kissé kiszorított helyzetből a hosszú sarok mellé perdített!

86
    Kukuruzovic passza volt pontatlan Busai irányába.

84
    Böde próbálkozott a bal oldalon, de nem lett újabb gólveszély a Senica kapujára.

83
    Varga Roland mintegy 17 méterről lőtte a labdát Kubica kapusba!

82
    Opiela indítása volt túl hosszú, tisztázott a Fradi védelme.

80
    Csere a FK Senica-nél/nál: lemegy Husek, bejön Krc.

79
    Dolny bal oldali beadását tisztázta Nalepa.

78
    Dilaverrel szemben védekeztek határozottan a szlovákok!

77
    Jova rúghatta ki a labdát!

75
    Egyre erősebben esik a havaseső! Nincs könnyű dolga a játékosoknak, a nézőknek és a tudósítónak sem!

73
    Egy Piroskával szembeni szabadrúgás után, Dolny szabadrúgása kerülte el a Fradi kapuját!

72
    Jova kirógása gyors és hosszú volt, nem lett belőle gólveswzély!

71
    Dolny beadását Jova húzta le nagyon szépen!

70
    Piroska és Gera kakaskodott egy kicsit egymással a Fradi kapuja előtt!

69
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző VARGA R..Böde passzolt a jobb oldalon kitörő VARGA ROLAND-nak, aki megszerezte a Fradi negyedik gólját! Gólra-gól! 4-1

Juhász Attila

Gólok: 6. Lamah, 29. Hajnal (bünt.), 62. Gera, 69. Varga R. – 68. Piroska

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Csilus Á., Batik, Mateos, Bönig – Haris, Gyömbér – Lamah, Hajnal, Nagy Dániel – Lauth.
    Cserék: Jova – Dilaver, Böde, Csukics, Pavlovic, Gera, Somalia, Nalepa, Kukuruzovic, Busai, Varga R.

FK Senica: Sulla (Kubica, a 8.) – Chvátal, Pavlik, Pillár, Cermak – Hlohovsky, Husek, Opiela, Dolny – Piroska, Majtán
    Cserék: Kubica (kapus), Otrisal, Krc, Kona, Komara, Mraz, Medgyes, Maly, Kalabiska, Ventura, Kosorin, Gombala, Kralovic, Cunta.

Játékvezetők: Böcskei Balázs (Ring György, Tóth II. Vencel)