Southampton FC – Tottenham Hotspur 2:2 (vége) | Burnley FC – Leicester City 0:1 (vége) | Crystal Palace – Hull City 0:2 (vége)
Newcastle United – Swansea City 2:3 (vége) | Queens Park Rangers – West Ham United 0:0 (vége) | Stoke City – Sunderland AFC 1:1 (vége)
West Bromwich Albion – Liverpool F.C. 0:0 (vége) | Manchester City – Aston Villa FC 3:2 (vége)
Southampton FC
2:2 (1:1)
Tottenham Hotspur
szombat 25.04.2015, 13:45 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

A második játékrészben ismét érkezett Pellé, ám erre öt percen belül válaszoltak a londoniak, így kialakult az igazságosnak mondható döntetlen.
    A hazaiak még próbálkoztak a végén, de harmadszorra már nem sikerült megszerezniük a vezetést.
    A pontosztozkodás miatt nem cserél helyet a két együttes a tabellán. (15:42:34)

90+7

90+7
    Helyzet a végére! Fonte tud előre vetődve fejelni a szögletnél, a labda a felső léc felett hagyja el a játékteret!

90+7
    Fazio fejeli szögletre a pontrúgást.

90+6
    Fazio (Tottenham) buktatja Longot a vonal mellett.

90+6
    Soldado indítása pontatlan Kane irányába.

90+5
    Elia sarokrúgását Chiriches fejeli ki oldalra.

90+5
    Újabb szöglethez jutnak a szentek.

90+4
    Alderweireld fejel a sarokrúgást követően lehajolva, nyolc méterről, Lloris a helyén.

90+3
    Mané ellen szabálytalankodnak a felező vonal közelében, majd a gyorsan elvégzett pontrúgás után szöglethez jutnak a hazaiak.