RCD Espanyol – Barcelona 0:2 (vége) | Atlético Madrid – Elche CF 3:0 (vége) | Getafe CF – Levante 0:1 (vége)
Real Sociedad – Villarreal 0:0 (vége)
RCD Espanyol
0:2 (0:2)
FC Barcelona
szombat 25.04.2015, 16:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Érvényesült a papirforma. Neymar, és Messi találatával a Barcelona vezet 2:0-ra, magabiztosan játszottak, és esélyt sem adtak a hazaiaknak, akik a kontrákra rendeződtek be, de egyetlen lövésig jutottak csupán, ami nem volt veszélyes.

A második félidőben a keménykedésé volt a főszerep, Albát kiállitották a második félidő elején, majd rá nem sokkal Messi lőtt egy kapufát. A hazaiak előtt is adódott helyzet, de a harmadik gólhoz a Barca volt közelebb. A végén még Moreno kapott pirosat szövegelésért, de az állás nem változott, 2:0-ra Messiék győztek!

Köszönjük figyelmüket! (17:52:56)

90+5

90+4
    Sevilla lövése a sorfalban.

90+4
    Duarte kapott szabadrúgást, a távolság huszonnégy méter.

90+3
    Pique beadását Sevilla kifejelte.

90+2
    Az utolsó perc veszi kezdetét ezennel.

90+1
    Moreno tovább szövegelt, megkapta második lapját, is ezzel mehet zuhanyozni!