RCD Espanyol – Barcelona 0:2 (vége) | Atlético Madrid – Elche CF 3:0 (vége) | Getafe CF – Levante 0:1 (vége)
Real Sociedad – Villarreal 0:0 (vége)
Getafe CF
0:1 (0:1)
Levante UD
szombat 25.04.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

A három pontot megszerzi a Levante idegenben, ez számukra a legfontosabb, ez sikerült is. Komoly lépést tettek a bent maradást tekintve, de még nem dőlhetnek hátra. Még szorosabb lett így a hátsó boly, a Getafe sincs biztonságban, legalább pontot kellett volna szereznie a hazai csapatnak ehhez.

A Levante az egyetlen lőtt góljával megnyerte a találkozót, a második félidő második felében sokkal aktívabb volt a Getafe, de igazi ziccert nemigen tudtak kidolgozni. Ma a támadó alakzat nem nagyon működött a hazaiaknál.

Getafe – Levante: 0-1!
    ---- (21:52:42)

90+4

90+4
    Sissoko teszi ki oldalra a beívelést, ezzel vége is lesz.

90+4
    A jobb oldalról érkezett beadás a Getafe részéről, Castro elől mentenek szögletre. Már letelt a hosszabbítás is, de Leon szöglete még "ér".

90+3
    Elől tartja a labdát a fekete mezes Levante, Uche felé viszont túl magas a bal oldali beívelés. Fél perc hátra.

90+2
    Sissoko kapott egyet Emi Buendiától, sárga lap.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Diawara helyett Buendia érkezett pályára a hazaiaknál az utolsó percekre.

90
    Ramis döngöli földbe ellenfelét a felezőnél. hazai szabadrúgás.

89
    Tono lökött jókorát a hazai támadón az oldalvonal közelében, de csak bedobást ítélnek a Getafe javára.

88
    Megtolta a labdát a jobb oldalon Ivan Lopez, majd 25 méterről kapura suhintotta, megpattant Guaita előtt, de nem okozott gondot a védés.

87
    Nem jól találta el a labdát 9 méteren Sarabia, mellé pattogott volna, de közben egyébként is kontrát fújtak a hazaiak ellen a tizenhatoson belüli szabálytalanságért.

86
    Vendég támadás végén Camarasa felé túl hosszú Barral indítása.

85
    Gyorsan letudja harmadik cseréjét is a Levante, Casadesus helyett Camarasa a pályán.

85
    Megint egy sárga lap, visszahúzásért kapja Escudero.

84
    Ez a bal oldali hazai beadás nagyon mély lett, Marinonak még nyújtóznia sem kell, hogy megszerezze.

84
    A mérkőzés hajrájához érkeztünk, a színvonal sajnos nem emelkedett, de a Getafe egyértelműen próbál nyomni az utóbbi időszakban.

83
    A második vendég csere is megtörténik, Morales helyett Uche folytatja.

82
    Jó nagy gyertyát sikerült rúgnia a saját tizenhatosán belül Hinestrozának, róla pattan szögletre a labda.

Gólok: 36. V. Casadesús

Lapok:   58. Sarabia (GET), 73. Vigaray (GET), 85. Escudero (GET), 90+2. Buendía (GET) – 61. Simão (LVN), 66. Toňo (LVN), 67. Morales (LVN)

Getafe CF: Guaita – Arroyo (75. Hinestroza), Vigaray, Naldo, Escudero – Lacen, J. Rodríguez – León, Sarabia, D. Castro – Diawara (Buendia 90.).
    Cserék: López – Buendía, Felip, Hinestroza, López, Lago, Villalón.

Levante UD: Mariño – López, Vyntra, Ramis Barrios, García Juanfran, Toňo – Simão, Mari (81. Sissoko), Morales (83. Uche) – V. Casadesús (85. Camarasa), Barral.
    Cserék: J. Fernández – D. Navarro, Sissoko, Uche, Camarasa, El Zhar, Martins.

Játékvezetők: Alfonso Álvarez – José Gallego, Juan Barranco