SZEOL SC – Monor SE 3:2 (vége)
SZEOL SC
3:2 (2:0)
Monor SE
szombat 09.05.2015, 17:00 • Felső Tisza-parti Stadion, Szeged • NBIII - Közép csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:55:48)

A 22. perctől emberhátrányban játszva szerzett értékes három pontot a SZEOL a harmadik helyezett Monor ellen. Az első félidőben Beretka kétszer villant a büntetőterületen belül, Dlusztus kiállítása azonban nehéz második játékrészt ígért a hazaiaknak. A Monor látványosan nem javult fel a szünet után sem, de egy kontra végén még idejében harcoltak ki, s értékesítettek egy büntetőt. A hajrában azonban Puskás nagy gólja eldöntötte a meccset, a végén Mészáros szépítése már csak szépségtapasz volt. A hazai siker összességében megérdemelt.

90+3

90+3
    Petric balról középre ívelt labdája a kilépő Leindler kapus zsákmánya lesz.

90+2
    Ondrejó harcol ki egy szabadrúgást még a jobb szélen.

90+1
    A Monor gólt szerzett!
    Benke jobb oldali beadását nem érték el az ötösnél a hazai védők, s a balról érkező MÉSZÁROS ATTILA passzolt három lépésről a jobb sarokba.

90
    Selei balról középre tett labdája az ötösnél érkező Pásztor lábáról pattan Leindler kezébe.

89
    Wágner indult meg középen, de hosszan szöktette magát, Bjedov mentett előle, Petric visszaívelt labdája pedig már Leindler kapusé.

88
    Horváth jobb oldali beadását Bjedov fejeli ki a mezőnybe.

87
    Ngalle cselezget a jobb szélen, de akciója végén Kozma jöhet kirúgással.

86
    Ondrejó harcol ki szabadrúgást a jobb szélen.

85
    A hazaiaknál pedig Busa váltja Beretkát.

84
    Viniczai helyén Pásztor a vendégek utolsó cseréje.

83
    Puskás nagy góljával vélhetően eldőlt a meccs a hazaiak javára.

82
    A SZEOL gólt szerzett!
    PUSKÁS CSABA szerzett labdát a vendégtérfél közepén, megtolta, majd 25 méterről nagy gólt lőtt a léc alá.