Fulham FC – Arsenal FC 1:3 (vége) | Everton FC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Hull City – Norwich 1:0 (vége)
Newcastle United – West Ham United 0:0 (vége) | Southampton FC – Sunderland AFC 1:1 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 2:1 (vége)
Aston Villa FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége)
Fulham FC
1:3 (0:2)
Arsenal FC
szombat 24.08.2013, 13:45 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

Teljesen megérdemelten nyer 3:1 arányban az Arsenal a Fulham vendégekén a Premier League 2. fordulójának nyitó mérkőzésén.
    Egy percig sem forgott veszélyben az ágyúsok győzelme, akik ezzel javítanak a gyengére sikerült első meccsüket követően.
    Mindkét londoni együttes tehát 3 ponttal áll a táblázaton! (15:42:35)

91
    Cazorla passzát Walcott lövi a kapusba 8 méterről!

90
    4 perc lesz a ráadás