Lombard Pápa FC – Diósgyőri VTK 0:1 (vége) | MTK Budapest FC – Pécsi MFC 0:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Újpest FC – Mezőkövesd Zsóry FC 6:1 (vége)
MTK Budapest FC
0:1 (0:0)
Pécsi MFC
szombat 24.08.2013, 19:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • OTP Bank Liga

Pölöskei Péter a 46. percben szerzett góljával megnyerte a találkozót a vendég Pécs. A baranyai együttesnek megvan a bajnokságban az első győzelme, az MTK viszont zsinórban harmadik találkozón se tudott gól szerezni.
    A bekapott gól után ugyan egymásután vezette a támadásokat a hazai együttes, viszont a játékukban kevés volt az átütő erő és a fantázia. A Pécs pedig kontrából próbált meg veszélyeztetni, és Pölöskei Péter révén nem sok kellett a második góljukhoz.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (20:55:56)

90+3
    Városi Viktor jött be a végére Szatmári Lóránd helyett.

90+2
    Vukmir ment előre, szabályosan választották el a labdától.

90+1
    Pécsi bedobás után az MTK támad.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Minden mezőnyjátékos a vendégek térfelén, elszántan védekezik a Pécs.

88
    Fejes balról adta be a labdát, az ötösről Pölöskei Zsolt fölé fejelt.

87
    Nyom az MTK, a vendégek kontrából próbálkoznak.

86
    A hazaiak szögletét Pölöskey Péter kifejelte.

85
    Fodor már jól van, folytatódik a játék.

84
    Fodor lába kapott görcsöt, áll a játék.

83
    Djordje ápolás után visszajött a pályára, a mérkőzés is folytatódik.

82
    Djordje maradt lent, ápolni kell.

80
    Pölöskei Péter ugrott ki egy labdával. Ziccerben egyedül vezethette Groppionira a labdát, a kifutó kapus fölött átemeléssel próbálkozott, de csak a felső lécet találta el. Ha ez bemegy, akkor nagyon valószínű, hogy el is dőlt volna a mérkőzés.

79
    Minden mezőnyjátékos most a vendégek térfelén. A hazai szögletet kifejelték a vendégek.