Fulham FC – Arsenal FC 1:3 (vége) | Everton FC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Hull City – Norwich 1:0 (vége)
Newcastle United – West Ham United 0:0 (vége) | Southampton FC – Sunderland AFC 1:1 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 2:1 (vége)
Aston Villa FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége)
Stoke City
2:1 (0:1)
Crystal Palace
szombat 24.08.2013, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Egy végi kiélezett mérkőzést nyert végül meg a Stoke City. Hiába vezetett a vendég csapat a félidőben, a hazaiak 5 perc alatt fordítottak és megszerezték első bajnoki pontjaikat az idén, míg a Crystal Palace továbbra is pont nélkül áll. (17:54:23)