Manchester United – Crystal Palace 2:0 (vége) | Aston Villa FC – Newcastle United 1:2 (vége) | Fulham FC – West Bromwich Albion 1:1 (vége)
Hull City – Cardiff City FC 1:1 (vége) | Stoke City – Manchester City 0:0 (vége) | Sunderland AFC – Arsenal FC 1:3 (vége)
Tottenham Hotspur – Norwich 2:0 (vége) | Everton FC – Chelsea F.C. 1:0 (vége)
Fulham FC
1:1 (1:0)
West Bromwich Albion
szombat 14.09.2013, 16:00 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

Óriási csatában végül egy hosszabbításban szerzett góllal pontot ment a WBA a Fulham otthonában, megszerezve ezzel 2. bajnoki pontját, és első gólját a 2013/14-es szezonban. Nagyon érett már a vendégek gólja, a Fulham ma nagyon peches volt, nem csak a 3 lesgól miatt, de így elbukni a három pontot sosem jó érzés. (17:59:00)

96
    Megkezdődik az utolsó perc, nagyon úgy látszik hogy ez döntetlen lesz.

94
    Mostmár nem a WBA siet, hanem a Fulham, mivel ők otthon akarják tartani mindhárom pontot!

92
    A West Bromwich gólt szerzett!

SZÖGLETBŐL EGYENLÍT A WEST BROM!!! A beadást a remekül érkező GARETH MCAULEY fejelte védhetetlenül Stockdale kapujába!! Micsoda fordulat! 1:1!

92
    Szöglet a vége!

92
    Kivágják most Anelka elől a labdát, ismét támadhat a West Brom. Öt percük sincs már!

91
    Hat perc a ráadás.

91
    Csere a Fulhamnél: hordágyon viszik le Ruizt, Duff váltja most. Reméljük nem súlyos a sérülése.

89
    Áll a játék, ápolni kell az egyik hazai játékost.

88
    Sinclair lőtt a tizenhatos széléről, de jóval fölé ment.

86
    Lassítja a játékot a Fulham ismét, most kénytelen saját tizenhatosáról felhozni a labdát a West Brom.

84
    Megszerzi harmadik lesgólját is a Fulham! Először Rodaleega lőtt egy felsőlécet 10 méterről, ekkor volt Sidwell lesen, majd hiába verték be a kipattanót, a partjelző már beintette a lest.