Aqvital FC Csákvár – Budaörs 0:0 (vége) | Cigánd – Egri Fc 3:2 (vége) | Hajdúböszörményi TE – REAC 3:2 (vége)
Létavértes SC – DVSC-DEAC 5:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE
3:2 (2:0)
Rákospalotai EAC
szombat 14.09.2013, 16:30 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

(20:26:00)

Egy drámai mérkőzésnek lehettünk szemtanúi a mai napon!
    Volt itt minden: kapuskiállítás, kihagyott és értékesített büntetők, véghajrában szerzett gól, szakadó eső, egyszóval minden, ami miatt szeretjük a futball nevű sportágat.
    A Hajdúböszörményi TE ezzel a győzelmével felkúszott a tabella 3. helyére, míg a REAC visszaesett a 14.-re. Habár a technika ördöge kissé megbuherálta a szervert, a probléma ellenére remélem élvezték a közvetítést, köszönöm szépen a figyelmet, legyen szép estéjük!

Czékus Sándor játékvezető lefújja a mai találkozót!

90+2
    Simek indult a jobb szélen, kapta is a labdát, a beadását Tömöri, a hazaiak kapusa nem érte el, azonban már Kiss nem tudta kapura irányítani a játékszert, a kapu mellé fejelt.
    Sóhajtozhatnak a REAC drukkerek, 'ha ez bemegy'....

90
    Három perc lesz a hosszabbítás, küzd,hajt a REAC az egyenlítésért, de nagyon úgy tűnik, mindhiába.

88
    Holecz Péter kap még sárga lapot a mérkőzés hajrájában.

Pár perc van hátra már csak a mérkőzésből, s nagyon úgy tűnik, begyűjti a hazai alakulat 3 pontot.

87
    A pontrúgás a sorfalban landol.

86
    A REAC végezhet el szabadrúgást a böszörményiek kapujától 18 méterre.

85
    Cserél a hazai együttes, az első gólt szerző Milovac Marko helyére Holecz Péter érkezett.

84
    Ez volt Sigérnek a 2. gólja az idei bajnokságban.

83
    A Hajdúböszörmény gólt szerzett!

Góóóól!!
    Buka húzott el a bal szélen, majd beadásába még belepaskolt Dániel, pont SIGÉR ÁKOS elé, aki nem vacakolt, 7 méterről könyörtelenül vágta be a hálóba a labdát!
    Újra vezet a Hajdúböszörményi TE!!

82
    Helyzet helyzet hátán, a másik kapunál Szekér Dávid iparkodott, s küldte kapura a labdát távolról, lövése centikkel ment csak mellé.

81
    A szöglet Milovacot találta meg, aki gyengén fejelte felfelé a labdát, így kapura veszélytelen volt.

80
    Szögletet végezhet el a hazai gárda, hajtanak a győzelemért.

79
    A félpályától pár méterre szabadrúgást kapott a Böszörmény. A labda mögé Nagy Zsolt állt, aki meglepve az ellenfelet,(s mindenkit a nézőtéren), úgy döntött rálövi a labdát 40 méterről. Erős lövése kapura ment, s Dániel csak nagy nehezen tudta hárítani!

77
    A REAC gólt szerzett!

Góóól!
    BOJTOR LÁSZLÓ lőtte rá 16 méterről a labdát, lapos, megpattanót lövésébe még bele tudott kapni Tömöri, kipaskolni azonban nem tudta, így a labda becsorgott a hálóba, ezzel a góllal egyenlített a REAC!

Időközben elállt az eső...

Nagy Gergő

Gólok: 12. Milovac, 33. Bogdanovic (bünt.), 83. Sigér – 56. Koller (bünt.), 77. Bojtor

Lapok:   55. Nagy (HTE), 58. Buka (HTE), 68. Milovac (HTE), 88. Holecz (HTE) – 64. Czimmemann (REAC), 68. Kollár (REAC)   42. Vasas (HTE)

Hajdúböszörményi TE: Vasas – Hokk, Nagy, Hortó, Buka – Sigér, Andorkó, Bogdanovic, Lovas(60.,Éles) – Gömze(42.,Tömöri,gk), Milovac(83.,Holecz)
    Rákospalotai EAC: Dániel – Dinka, Kollár, Szekér, Bojtor – Füle(46.,Switzer), Kiss K(60.,Czimmermann), Honti, Lucz – Farkas, Kiss T.

Játékvezetők: Czékus – Zsákai, Varga