Dunaújváros – Sopron 3:1 (vége) | Ajka – Balmazújváros 3:2 (vége) | Kozármisleny – Gyirmót 1:2 (vége)
– ZTE 2:0 (vége) | Tatabánya – Nyíregyháza 1:2 (vége) | Békéscsaba – Cegléd 3:3 (vége)
Dunaújváros PASE
3:1 (1:0)
Soproni VSE
szombat 14.09.2013, 16:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros Eszperantó út • Merkantil Bank Liga

Az utolsó negyed órában folyamatos játék folyt a vendégek gólját Varga Gábor szerezte. Mind két csapat kihasználta összes csere lehetőségét. Megérdemelten nyert a Dunaújváros. A mérkőzés eredménye tehát 3-1 mindenkinek köszönjük aki követte élő közvetítésünket. Találkozunk legközelebb! (18:21:30)

ElNÉZÉST KÉRÜNK MINDENKITŐL A SZERVER HIBÁÉRT. HAMAROSAN ÖSSZEFOGLALOM AZ UTOLSÓ 15 perc ESEMÉNYEIT.

A Sopron gólt szerzett!

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Villám Balázs (Dunaújváros PASE).

A Dunaújváros gólt szerzett!

72.p.
    Folyamatos játék folyik.Mindkét oldalon támadások.

68.p.

A szabadrúgásból a 12-es számú Papp Máté óriási gólt szerzett.

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tóth Máté (SVSE-GYSEV).

67.p.
    Szabadrúgás 22 m.-ről a Dunaújvárosnak.

65.p.
    Godslove szögletét a Soproni védők tisztázzák melyből azonnal kontráznak de a labdát csúnyán ellövik.

Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Urbán, bejön Perovic.

63.p.
    Támad a Sopron de az Újvárosiak tisztáznak és egyből kontráznak. Szöglet a vége.