Dunaújváros – Sopron 3:1 (vége) | Ajka – Balmazújváros 3:2 (vége) | Kozármisleny – Gyirmót 1:2 (vége)
– ZTE 2:0 (vége) | Tatabánya – Nyíregyháza 1:2 (vége) | Békéscsaba – Cegléd 3:3 (vége)
2:0 (1:0)
ZTE FC
szombat 14.09.2013, 16:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Megszerezte a bajnokságban az első győzelmet a Vasas, a látottak alapján nem érdemtelenül. A második félidőben mind a két csapat nyílt támadójátékot játszott, ez pedig jót tett a mérkőzésnek. A ZTE feljebb tolta védekezését, próbált gólt szerezni, ez pedig lehetőséget adott a hazaiaknak. Több hazai lehetőség is volt a második félidőben, ebből csak egyet sikerült értékesíteni.
    Összességében megérdemelt a hazai győzelem. Köszönöm, hogy velünk tartottak. (18:23:33)

90+3
    Remili a végén még próbálkozott egy lövéssel, nem sokkal ment fölé.

90+2
    A Vasas támad, már tudják hogy zsebben a három pont.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Zamostny ajó-ablak helyzetben rúgta mellé. Balról kapott egy kiugratást, egyedül vihette kapura, de mellé rúgta.

87
    Crisian horia jött be Vida helyett.

86
    Vida kapott sárga lapot műesésért.

85
    Remili próbálkozott meg egy lövéssel, 18-ról rúgta fölé.

83
    Kulcsár kapott sárga lapot buktatásért.

82
    Pál jött be Búzás helyett.

81
    A Vasas gólt szerzett!
    HORVÁTH LEVENTE góljával kettővel vezet a Vasas. Egy kényszerítőzés után az ötös jobb sarkáról a hosszúba rúgta a labdát.

70
    Boda jött be Nagy helyett.

69
    Batista jött be Frizoni helyett.

68
    Kovács 18-ról próbálta bevenni a hazaik kapuját, végül hazai védőről szögletet rúghatnak a vendégek.

67
    Dos santos kapott sárga lapot buktatásért.

66
    Dos Santos rúgta kapura jobbról, éles szögből. Védője elcsúszott, így senkitől nem zavartatva lőhetett. Janic fogta a lövést.