MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
2. félidő
MTK Budapest FC
2:0 (1:0)
Diósgyőri VTK
szerda 13.11.2013, 13:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • Magyar Ligakupa

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik.

A Liga Kupa A csoportjában az 5. fordulóban csap össze az MTK és a Diósgyőr. Ebben a csoportban tegnap a Kisvárda 2-1-re verte meg a Vasast, így a Kisvárda a csoport élére repült. Az MTK és a DVTK között pont 3 pont a különbség a miskolciak javára, így ha nyer a vendég csapat akkor gyakorlatilag eldőlt a két továbbjutó, még egy fővárosi győzelem után nyílt lehet a csoportban a továbbjutás reménye.
    A két csapat a második fordulóban Miskolcon csapott össze, ott a piros-fehérek nyertek 3-1-re.
    Tartsanak velünk a két NB1-es gárda mérkőzésen!

MTK Budapest FC: Hegedüs – Baki, Vukmir, Kálnoki Kis, Fejes – Pölöskei, Kanta, Ladányi – Csiki, Eppel, Horváth.

Diósgyőri VTK: Rajic – Husic, Kádár, Gohér, Vadász – Elek, Gosztonyi, Barczi, Kostic – Batioja, Futács.

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Takács Gábor..

A csapatok jelenleg melegítenek a pályán, a mérkőzés mintegy 20 perc múlva kezdődik. Jó szórakozást!

A csapatok most fejezték be a bemelegítést, lassan kezdődik a mérkőzés.

A csapatok most érkeznek a pályára, a stadionban mintegy 50-100 szurkoló van a kora délutáni időben.

Az MTK kék mezben, még a vendég Diósgyőr fehérben fog játszani.

Az MTK fogja kezdeni a játékot.

1

1
    Egyelőre betömörül a középpályára mindkét csapat.

2
    Pölöskei indítása volt hosszú, így könnyen szedte fel a labdát Rajic.

3
    Kanta szöglete megy el mindenki feje fölött, így a védők felszabadítottak.

4
    Futács lőtt 20 méterről, de lövése mellé ment.

6
    Az MTK hószú indítássokkal próbál a kapu elé kerülni, de ezek túl hosszúak a támadóknak.

9
    Kanta passzolt Horváth felé, de a védők felszabadítottak előle.

10
    Horváth Zsolt felé ment egy indítás, de Rajic jó zárta a szöget és kiengedte a labdát.

13
    Futács töri el a labdát egy passz közben.

15
    Gosztonyi beadását fejelik ki szögletre Futács elől.

15
    Gohér felejt kapura egy szögletet, de egy MTK védőben elakadt. A vendégek kezezést reklamálnak, de Szilasi játékvezető nem adott 11-est.

18
    Eppel lőtt kapura 30 méterről, de lövése megpattant, így fölé ment.

20
    Ladányi elől mentenek szögletre az utolsó pillanatban.

21
    Egy megpattant labda megy el Hegedüs fölött, majd Batioja visszanyúlva a kapu fölé emelt.

23
    Horváth Zsolt maradt a földön egy ütközés után, de tudja folytatni a játékot.

24
    Batioja futott végig a félpályán és ahelyett, hogy beadta volna belevitte három MTK védőbe.

28
    Kanta akasztja Gosztonyit a félpályán.

29
    Futács harcol ki egy szabadrúgást 20 méterre a kaputól.

30
    Gosztonyi tekert kapura, de a sorfalról ment mellé.

30
    Gohér szögletét Elek fejeli fölé.

33
    Kanta indítja estében Csikit, de a csatárt lesen állították meg.

35
    Gohér lőtt 18 méterről, de lövése gyenge volt, így Hegedüs könnyen fogta.

39
    Eppel lőtt kapásból kapura, de lövése fölé ment.

41
    Kostic lőtt kiszorított helyzetből, lövését Hegedüs fogta.

42
    Barczit kell lesegíteni a pályáról.

44
    Csiki beadását Kostic rúgja ki Vukmir elől.

45
    Gohér fejelt kapu fölé.

45+1
    Az MTK gólt szerzett!
    Kanta harcol meg egy labdáért, majd indítja a szélen HORVÁTH ZSOLTOT, aki egy védő mellől a hosszú sarokba rúgja a labdát.
    Horváth Zsolt először játszik MTK mezben.

A félidő végére hagyta a csattanót az MTK, de a félidőben több helyzete volt a DVTK-nak.

A csapatok érkeznek a második játékrészre.

46
    Három csere is a félidőben. Eppel helyén Horváth Péter az MTK-nál, még a DVTK-nál Husic és Elek ment le és Nikházi és Abdouraman jött be.

46

48
    Aktívan kezdi a második félidőt a DVTK.

49
    Nikházi beívelése ment el Futács feje fölött.

51
    Vukmir indítja Horváth Pétert, de Kádár elsodorja előle a labdát.

52
    Barczi passzol Futács elé, aki kapásból kapu mellé lőtt.

54
    Horváth Zsolt lövése megpattan, majd Horváth Péter elé kerül, akinek lövését Rajic fogta.

57
    Gosztonyi indul meg a szélen, de Kálnoki Kis szépen szereli.

58
    Egy szabadrúgás után HORVÁTH PÉTER talált a kapu hosszú oldalába.

61
    Nikházi lövését fogja Hegedüs.

62
    Csiki lövése kijön Rajicról, majd Horváth Zsolt akarja kapura tenni, de lövésébe belevetődnek.

63
    Barczi beadását vágja ki a védelem.

65
    Csiki Norbert helyén Vass Patrik.

66
    Futács veszi le rosszul a labdát, így kirúgás jön.

68
    Horváth Zsolt fordult a kapura, majd lőtt kapu mellé.

69
    Futács harcol a labdáért, majd lövése Hegedüsben elakad és Batioja lövése se talál kaput.

70
    Gosztonyi András helyén Eperjesi Gábor, ezzel Szivics többet nem változtathat.

71
    Utolsó csere Pölöskei Zsolt helyén Hajdú Ádám.

74
    Horváth Péter lövése ment mellé.

76
    Hajdú Ádám rúg földbe, így Rajic könnyedén fogja.

78
    Baki elől rúgják ki a védők.

80
    Gohér szabadrúgását a tömegből egy védő fejeli ki.

80
    Futács lőtt 18 méterről nem sokkal kapu mellé.

83
    Kostic teker 11 méterről kapu mellé.

85
    Horváth Zsolt küldi el egy csellel Kádárt, majd 8 méterről kisodródva a hosszú felső kapufát találja el emelése.

86
    Kanta József kap sárga lapot labda elrúgásért.

88
    Vukmirnak tapos oda Futás, de a sárga lap elmarad.

88
    Nikházi lövése pattan meg, így szöglet.

90
    Nikházi harcol ki egy szabadrúgást 18 méterre a kaputól.

90+1
    Nikházi küldte kapura, de fölé ment.

90+1
    2 perc a ráadás.

A mérkőzést a jobban játszó MTK nyerte meg az első féldő végén és a második félidő elején szerzett találatokkal.
    Köszönöm a figyelmet! (14:46:39)