Kisvárda – Szolnok 1:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 1:1 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 1:1 (vége)
Ajka – Sopron 0:0 (vége) | Dunaújváros – Cegléd 2:0 (vége) | – Nyíregyháza 1:2 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
1:1 (1:1)
Gyirmót FC Győr
vasárnap 16.03.2014, 15:00 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Merkantil Bank Liga

Vége! Küzdelmes mérkőzésen a széllel is harcolva 1-1 lett a vége. A második félidőben az SZTK sokkal jobb volt, de ez is kevés volt, ahogyan a 12-1-es szögletarány is. A nagy helyzet alapján igazságos az X, amellyel az SZTK nem nyugodhat meg a kiesést illetően, jelenleg 2 ponttal állnak a Kisvárda előtt, és eggyel a Cegléd előtt, a 12. helyen. A Gyirmót a középmezőnyben maradt.
    Köszönöm a figyelmet! (16:49:41)

90+3
    Zsivóczky lövése elakadt egy védőben.

90+2
    Nagy szél miatt egyelőre nem tudják elvégezni, nem áll meg a labda.

90+2
    A kapuval szemben, 27-28 méterről kap szabadrúgást az SZTK. Ez így a végén meccslabda lehet!

90+1
    A végére kettészakadt a pálya, mindkét csapat támad.

90
    2 perc a hosszabbítás.

89
    Megúszta az SZTK, de veszélyesen jött középre a labda.

88
    A 88. percben jöhet az első Gyirmót szöglet.

87
    Az utolsó percekben járunk most már, kérdés, hogy sikerül-e valahogy nyernie az egyik csapatnak.

86
    Fekete erőszakosan harcolt a labdáért a kapussal szemben, majdnem sikerült kapura lőnie, de marad az 1-1.

84
    A második félidő egyértelműen a Szigetszentmiklósé, nagyon nyomnak, a Gyirmót most már csak védekezik.

81
    Vágó fejelt fölé.

81
    Szabadrúgás a térfél közepéről, a jobb oldalról. A szél miatt ez veszélyes lehet.

80
    Andorka lőhetett 10 méterről kapura, nagyot védett a hazai kapus!

78
    És itt a 12. hazai szöglet is, azonban ez érintés nélkül ment ki a túloldalon. Ugyan fölényben játszik a hazai csapat a második félidőben, de a 12-0-ás szögletarány azért túlzás.

78
    Az utolsó csere a mérkőzésen. Barna helyén Zsivóczky.

77
    Deutsch is lőtt 24 méterről, kicsit többel ment fölé, de nem volt rossz.

77
    Lassan egy tucat szögletnél jár a hazai csapat, ezt most Somogyi húzta le.

Pörge Béla

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 25. Fekete – 6. Cseri

Lapok:   59. Kornis (SZTK), 70. Balogh M. (SZTK) – 33. Lázár (GYFC), 68. Sós (GYFC)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Horváth L. – Puskás G., Barna Zs. (73., Zsivóczky), Kornis A. (68., Balogh M.), Pollák Z. – Deutsch B., Kvekveskiri I., Vágó L., Fekete Á. – Khous G. (66., Majoros), Kollega K.
    Cserék: Sánta A. – Majoros Á. (66.), Zsivóczky N. (73.), Takács T., Balogh M. (68.), Sipos B., Csikortás D.

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Graszl K. (73., Hajba), Madarász M. (66., Magasföldi), Farkas Márk, Lázár P. – Papp K., Cseri T. (Fejes J., 64.), Sós M., Lengyel D. – Beliczky G., Andorka P.
    Cserék: Deli Z. – Fejes J. (64.), Tóth N., Oross M., Hajba T. (73.), Magasföldi J. (66.), Farkas Máté

Játékvezetők: Karakó Ferenc; Galán, Demeter; Nagy