Hamburger SV – Norimberk 2:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 1:4 (vége)
Hamburger SV
2:1 (0:0)
1. FC Norimberk
vasárnap 16.03.2014, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

A második hazai gólnál (igaz öngól, de a lényegen nem változtat) úgy tűnt, csendesen lecsordogálnak a percek és simán nyer a Hamburg, ám a végén óriási izgalmak után győzött csak a hazai csapat, Adler bravúrja is kellett hozzá az utolsó pillanatban!
    Megérdemelten gyűjtötte be a három pontot a Hamburg, jóval többet támadtak és jóval többet is lőttek kapura.
    A végeredmény tehát Hamburg – Nürnberg: 2-1!
    ---- (17:30:57)

90+4
    Campana szabadrúgását hatalmas bravúrral tornászta ki a felső léc alól Adler!

90+3
    Rincon ütötte el ellenfelét, a távolság 20 méter lehet, középen.

90+3
    Adler tisztáz, 20 méterre kifutva a kapujából! Támad a Nürnberg. Szabadrúgás közben befelé, az utolsó esély, fél perc!

90+3
    Próbálja lassítani a játékot a Hamburg, váratlanul izgalmas lett a találkozó legvége. Les, jöhet Adler.

90+2
    A Nürnberg gólt szerzett!
    Drmic kapott labdát a jobb oldalon, csodálatos csellel elfektetett két védőt, majd ballal kapuba bombázott JOSIP DRMIC. 2-1! Lesz-e fordulat még?

90+1
    Három perc a ráadás.

90+1
    Már a hosszabbításban járunk, a Hamburg tartja a labdát az ellenfél térfelén, nem nagyon sietnek.

90
    Campana lőtt ismét kapura, de ez jócskán mellé-fölé szállt.

90
    Az utolsó perc a rendes játékidőben.

90
    Feulner lőtte kapura középről, Adler bravúrral szögletre ütötte a labdát!

89
    Támadgat a vendégcsapat, de a meccs vélhetően eldőlt.

89
    Arslan helyett a kolumbiai légiós, Rincon érkezett pályára.

88
    Remekül tört előre Campana a bal oldalon, 18 méterről laposan kapura bombázta, húsz centit tévedett, mellé!

87
    Balitsch védekezett jól a bal oldalon, megakasztva egy támadást.

86
    A Hamburg gólt szerzett!
    Elképesztő öngóllal dől el a mérkőzés! Bal oldali beadást követően senkitől sem zavartatva Mike FRANTZ középről, öt méterről a saját kapujába belsőzte, olyan szerencsétlenül ért a labdába! 2-0, ezzel eldőlt alighanem!

86
    Calhanoglu balról megint kapura lőtte a szabadrúgást 40 méterről, Schafer csak szögletre tudta ütni a kellemetlen lövést!