Kisvárda – Szolnok 1:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 1:1 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 1:1 (vége)
Ajka – Sopron 0:0 (vége) | Dunaújváros – Cegléd 2:0 (vége) | – Nyíregyháza 1:2 (vége)
Dunaújváros PASE
2:0 (1:0)
Ceglédi VSE
vasárnap 16.03.2014, 15:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

A második félidőt is az Újváros kezdte jobban,majd ugyan az jött mint az elsőben. Ébredezett a Cegléd,de lövésig nem nagyon jutottak. Támadásba kezdett az Újváros,folyamatosan a vendégek kapuja előtt voltak. A 71. percen Urbin szerezte meg a saját maga és csapata második gólját. A gól után a játékvezetőnek akadt dolga. Először a Ceglédi edzőt Kis Lászlót kellet elküldenie,majd a vendégek cseréi közül Kormos kapott piros lapot szövegelésért.Több gól már nem esett. Megérdemelten nyert az Újváros.

Köszönjük hogy velünk tartottak. (16:53:16)

90+2'
    Támad az Újváros,Csehi ívelte be a labdát,Sárközi azonban elcsúszik.

90+1'
    Koncz végzi el a szabadrúgást, Milintének kell védenie.

90+1'
    2 perc a hosszabbítás

90+1'
    Szabadrúgás a vendégeknek,mind két játékos lent marad.

90'
    Az rendes játékrész utolsó perce megy.

89'
    A hazaiak 2 gólját szerző Urbin helyére Perovic érkezik.

88'
    Nagyon akarják a hazaiak a harmadik gólt,de a Ceglédi védők a helyükön vannak.

87'
    Az újabb szöglet elcsúszik mindenki előtt.

86'
    Urbin cselezget a 16-on belül passzol Petneházinak aki lő. Kovács védett szépet a vendégek kapujában.

86'
    Böőr helyére Jakab érkezik.

85'
    Lipusz egymás után két szögletet végez el. A beívelt labdát a védők a gólvonalról fejelik ki.

84'
    20 méterről kap szabadrúgást a Cegléd,beleérnek a lövésbe,szöglet következik.

84'
    Villám kapott sárga lapot buktatásért.

83'
    Kenderes kontrázik de a végére elfogy az ereje és tisztáznak a hazai védők.

83'
    Csehi indul meg a labdával,beível de rövid.

82'
    Szabadrúgás a vendégeknek. A játékvezető sípol,de mégis elvégzik. Vissza fújja a játékvezető. A ismételt szabad rúgást mellé ívelik a vendégek.