West Ham United – Manchester City 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Hull City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 1:0 (vége)
Sunderland AFC – Arsenal FC 0:2 (vége) | West Bromwich Albion – Crystal Palace 2:2 (vége) | Swansea City – Leicester City 2:0 (vége)
West Bromwich Albion
2:2 (0:2)
Crystal Palace
szombat 25.10.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

A kétgólos vendég vezetés után más felfogásban jött ki a szünet után a West Brom. Döntő momentumnak bizonyult még a végeredmény szempontjából Anichebe becserélése a félidőben. Hiszen ő szépített, és a végén az egyenlítést eredményező büntetőt is ő harcolta ki.

Végülis igazságosnak mondható az eredmény. Ezzel az egy pontal a WBA a 12. Míg a Crystal Palace a 16. 9 forduló után az angol Premiere League-ben. (19:50:50)

90+6

90+5
    Jedinak szabadít fel a kapu elől.

90+4
    Megvan az egyenlítés a hazaiaknak. Már nagyon érett a második West Brom gól.
    Saido BERAHINO - 2:2

90+3
    A West Bromwich gólt szerzett!
    BERAHINO laposan a kapu jobb alsó sarokba lövi a labdát. Hennessy érezte a sarkot, de nem volt esélye.

90+2
    Jedinak szabálytalankodik Anichebe-vel szemben a tizenhatoson belül. Clattenburg tizenegyest ítél.

90
    6 perc a hosszabítás. Speroni sérülése miatt.

90
    Pocognoli ismét Kelly-vel küzd nagyot, de ismét a vendég védő nyeri a párharcot.

90
    Wisdom középre adott labdája levágódik egy vendég védő lábáról.

88
    Blanco is besárgul. Miután felrúgja Campell-t.

87
    Anichebe elől sikerül tisztázni. Ebből indulhat a vendégek kontrája. A végén lövéssel fejezik be. Guedioura próbálkozását védi Foster.