Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 0:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Pécsi MFC – Lombard Pápa FC 1:2 (vége)
Diósgyőri VTK – Dunaújváros 3:3 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 2:0 (vége)
Puskás Akadémia FC
0:1 (0:1)
MTK Budapest FC
szombat 25.10.2014, 14:00 • Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia, Felcsút • OTP Bank Liga

Nagyszerű első félidőt láthattunk, azonban a második negyvenöt percre azonban kicsit lecsillapodott a meccs. Maradtak a felek támadásban, de már nem ugyanazzal az intenzitással tették azt, ahogy a meccs első felében.

Az MTK megérdemelten gyűjtötte be a három pontot, így tehát utolérte a Videotont.

Köszönjük figyelmüket! (16:56:46)

90+5
    Hrepka kerül ziccerbe, üresen volt, de Danilovics óriásit védett.

90
    Kihasználja második cserelehetőségét is Garami, Torghelle helyett Hrepka a pályán.

89
    Sallai próbálkozott távolról sokadszorra, ez sem jött össze.

88
    Vukmir takarít a tizenhatos elől.

87
    Vass Ádám volt szabálytalan újra, a felezővonaltól jöhet a felcsúti szabadrúgás.