Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 0:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Pécsi MFC – Lombard Pápa FC 1:2 (vége)
Diósgyőri VTK – Dunaújváros 3:3 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 2:0 (vége)
Pécsi MFC
1:2 (1:0)
Lombard Pápa FC
szombat 25.10.2014, 18:00 • PMFC Stadion, Pécs • OTP Bank Liga

A mérkőzés után a vezetőedzők értékelték a mérkőzést:

Kovács László: Végre rúgtunk gólt! Csapatként működött a társaság és nyerni tudtunk!
    Nehéz helyzetben, a félidőben is arról beszéltünk, hogy meg lehet fordítani a mérkőzést, csak higgadtnak kell maradni.

Véber György: Ha nem ellenünk nyer a Pápa, akkor rögtön gratulálok, de így, ilyen mérkőzés után most higgadtan nem tudok mit mondani. A mérkőzés utolsó tíz percében a mögöttem lévő szurkolók folyamatosan engem gyaláztak, hogy miattam jutott ide a csapat. A tulajdonos úr majd dönt, hogy mi lesz a jövőben.
    Az második félidőben 1-0 után is menni kellett volna tovább, érthetetlen számomra miért lett ilyen rossz a játékunk a második játékrészben. (21:04:06)

A PMFC nyertes első félidő után katasztrofális játékot produkált és a Pápa higgadt játékkal fordítani tudott!
    A hazai nézők már Véber György fejét követelik, de a hazai játékosokat sem dicsérik agyon. Nagy bajban a Pécs, most sem sikerült nyerniük itthon, a Pápa ezzel a győzelemmel megelőzte őket a tabellán.

90+3

90+3
    Kenesei vette le a kipattanót, majd az üres pécsi kapu felé rúgta a felezővonaltól, de nem sikerült betalálnia!

90+3
    Wittrédi ívelte fel a labdát 40 méterről, Polekszics is előre ment fejelni,de kifejelte a kapuja elől Csizmadia.

90+2
    Nagy Tamás kapott sárga lapot Rácz visszahúzásáért.

90+1
    Sluka 22 méteres lövése elakad Baloghban, a hazaiaké a labda.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    A Pápa gólt szerzett!
    Kenesei szépen gurított középre jobbról, a tizenhatos jobb oldalától, majd az érkező COROIAN ANDREI ION három méterről a bal felsőbe vágta!

89
    Wittrédi nem dőlt rá eléggé a kipattanó labdára, a 18 méteres lövése fölé ment.

88
    Tovább is csak kapkodnak a pécsiek, nem tudnak helyzetbe kerülni

87
    Wittrédi lőtte kapura a labdát balról, a szabadrúgásból, de ez csemege volt Szűcsnek.