West Ham United – Manchester City 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Hull City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 1:0 (vége)
Sunderland AFC – Arsenal FC 0:2 (vége) | West Bromwich Albion – Crystal Palace 2:2 (vége) | Swansea City – Leicester City 2:0 (vége)
Swansea City
2:0 (1:0)
Leicester City
szombat 25.10.2014, 18:30 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

Láttunk már jobb mérkőzést és fogunk is. Különösen az első játékrész volt unalmas, a második félidő elejére felpörgött a Leicester az 1-0-ás hátrány miatt, de amikor Bony a második találatát is megszerezte, onnantól elfogyott a lendület a vendégek játékából. A Swansea sem tündökölt, de Bony kétszer is megvillant, különösen az első volt fantasztikus. A kiszolgálásban pedig Sigurdsson jeleskedett. Ezen a mérkőzésen kijött, hogy a Swansea jobb csapat és a középmezőnyben a bajnokság végén is ott lehet, a Leicester viszont valószínűleg a kiesés ellen fog küzdeni.

Swansea City – Leicester City 2:0

Közönöm a figyelmet! (21:29:42)

90+3

90+2
    Ulloa támadta teljesen feleslegesen Fabianskit.

90+1
    Cambiasso a kapu közvetlen közeléből a kapufára pöckölt egy kavarodás után.

90
    A hosszabbítás 3 perc lesz.

89
    Fabianski nagyon lassan végezte el a szabadrúgást, pedig semmi veszély nem fenyegeti a Swansea sikerét.

88
    Kavarodás a Swansea kapuja előtt, végül Morgan ellen fújt a bíró.

86
    De Laet esett el az ellenfél 16-osán belül, de ő is tudta, hogy nem történt szabálytalanság, így rögtön fel is pattant.

85
    Dyer volt lesen.

84
    Mahrez a vendégek legjobbja ezen a meccsen, de most ő is csak hátra tudott passzolni.

83
    A meccs hőse Bony lejött, Gomis állt be helyette.

82
    Routledge-et váltotta Dyer.

81
    De Laet nem tudta beadni a labdát Taylor mellől.

80
    Routledge passza után Bony szórakozott el egy lehetőséget.

79
    Visszavett a tempóból a második bekapott gól után a Leicester, pedig jól kezdték a második félidőt.