Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
Voyage SE
2:3 (1:2)
ESMTK
szerda 25.09.2013, 15:00Magyar Kupa

82
    Az ESMTK gólt szerzett!
    LÓRÁNT MÁRIÓ góljával ismét az ESMTK vezet. Zimon játszotta be középre a labdát, Lóránt lekezelte, majd szembe a kapuval 7 méterről a kapuba lőtt.

53
    A Voyage gólt szerzett!
    Cseh Péter büntetőkével kiegyenlít a Voyage Se. Cseh a jobb sarkot választotta, a kapus jó irányba mozdult, de csak beleérni tudott a labdába.

45+1
    PAHOLICS MÁTÉ góljával az első félidő hosszabbításában szépít a Voyage SE. Benedek tartotta meg ügyesen a jobb oldalon a labdát, majd az alapvonalról centerezett, középen Paholics érkezett, aki az ötösről a jobb sarokba lőtt.

29
    RÁPÓ CSANÁD góljával már kettővel vezet az ESMTK. Áder szerzett labdát, majd egy csel után pontosan játszotta be Rápónak, aki 12 méterről szembe a kapuval bepasszolta Skravanek mellett.

21
    Rápó ívelte be a vendégek szögletét, középen kavarodás után végül LŐRINCZY SOMA fejesével megszerzi a vezetést a vendégcsapat.

Gólok: 45+1. Paholics, 53. Cseh (bünt.) – 21. Lőrinczy, 29. Rápó, 82. Lóránt

Lapok:   67. Cseh (VOY), 68. Kóródi (VOY) – 71. Soós (ESMTK), 74. Lóránt (ESMTK)   77. Kóródi (VOY)   51. Imre (ESMTK)

Voyage SE: Skravanek – Péntek, Kóródi, Vörös 27. Cseh), Bódis – Sipaki, Paholics, Visegrádi, Bognár (43. Szabó) – Benedek, Fehérvári (83. Ferincz)
    Cserék: Matócza- Márkus, Tombor, Szabó, Cseh, Ferincz, Appl

ESMTK: Imre – Vojtekovszki, Pintér, Soós, Surányi – Havlik, Lóránt, Rápó (46. Kiss), Vágó (46. Meszesán) – Lőrinczi, Áder (46. Zimon)
    Cserék: Meszesán – Kiss, Zimon, Nemes, Fekete, Kőbányai

Játékvezetők: Bereczki – Kovács, Horváth