Newcastle United – Liverpool F.C. 2:2 (vége) | Arsenal FC – Norwich 4:1 (vége) | Chelsea F.C. – Cardiff City FC 4:1 (vége)
Everton FC – Hull City 2:1 (vége) | Manchester United – Southampton FC 1:1 (vége) | Swansea City – Sunderland AFC 4:0 (vége)
West Ham United – Manchester City 1:3 (vége)
Everton FC
2:1 (1:1)
Hull City
szombat 19.10.2013, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Nagy nehezen kiharcolta végül a győzelmet az Everton egy nagyon fegyelmezett második félidős játékkal a Hull City ellen. A vendégek a második félidőben nem igazán voltak meccsben, Roberto Martínez nagyon összeszedte a csapatát a második félidőre, és megérdemelten gyűjtötték be végül a három pontot. (18:03:22)

94
    Baines esett nagyot a vendég tizenhatos szélénél, de büntető helyett sárgát kap színészkedésért.

94
    Inkább visszavonulnak a hazaiak, egészen Howardig visszajátsszák most a labdát.

93
    A jobb szélen indul az Everton támadása.

93
    Ismét a hazaiak akcióznak.

92
    Daviesnek ívelték előre a labdát, de nem tudta jól levenni, Howard pedig begyűjtötte a tőle elpattant labdát.

92
    Les miatt elveszik tőlük, indulhat a Hull City!

92
    A bal szélen járatják a labdát a hazaiak.

92
    Letámad az Everton.

91
    Koné ütközött Huddlestoneal, utóbbi besárgul.

90
    Sagboról ment ki a labda a jobb szélen, kirúgással jöhet az Everton.

90
    Pontatlan a passz a tizenhatos előtt, fordulhat a Hull.

90
    Beléptünk a rendes játékidő utolsó percébe, támad az Everton!

89
    Nem volt veszélyes,de a labda már újra a hazaiaknál.

88
    Elmohamady buktatta Bainest, a bal szélen a tizenhatos mellett kap szabadrúgást az Everton.