Nagyatádi FC – Újbuda 0:2 (vége) | Győri ETO FC II. – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége) | Orosháza FC – Rákosmente KSK 1:5 (vége)
Csepel FC – Budaörs 2:0 (vége) | Jászapáti VSE – Cigánd 0:4 (vége) | Tiszaújváros – FC Hatvan 0:0 (vége)
Orosháza FC
1:5 (0:4)
Rákosmente KSK
szombat 19.10.2013, 14:30 • Mátrai Sándor Stadion, Orosháza • NBIII - Nyugati csoport

Köszönjük a figyelmet! (16:15:04)

Fölényes győzelmet aratott Orosházán a Kocsis Dávid vezérelte RKSK. A meccs már az első félidőben eldőlt, amikor az enervált hazaiak ellen kis túlzással annyi gólt szereztek a rákosmentiek, ahányszor eljutottak a kapuig. A második félidő szinte amolyan kényszerű ráadás volt csupán, egy-egy góllal itt is, ott is. Megérdemelt a vendégek sikere, még ha a különbség talán túlzottnak is mondható.

90
    Csiszár ment hátul, majd a földön marad, ápolásra szorul.

89
    Molnár István laposan ellőtt szabadrúgása elzúg a jobb alsó sarok mellett.

88
    Mohácsi harcol ki szabadrúgást 25 méterre a kaputól.

88
    Makra szöglete ismét érintés nélkül zúg az alapvonalon túlra a túloldalon.

87
    Kormányos harcol ki szögletet a jobboldalon.

87
    Halgas jobboldali beadását fejeli nagy helyzetből, öt méterről fölé Zelenyánszki.

86
    Balról felívelt labdát fejel a mezőnybe a 16-os vonaláról Csiszár, majd lesen akad el a hazai akció a visszatett labdát követően.

85
    Jobboldali beadás után Tóth Imre vágja ki a labdát Mohácsi elöl.

84
    Az Orosháza gólt szerzett!
    Szabó Norbert passza után Ferenczi baloldali beadását a középen csúszó KORMÁNYOS KRISTÓF juttatja a kapuba pár lépésről.

83
    Hosszú labda balra Styecz felé, Komora jöhet kirúgással.

82
    Mohácsi szabálytalan támadásban a jobb szélen, szabadrúgás kifelé.

82
    Kocsis helyén Molnár István a vendégeknél.

81
    Pénzváltó jobboldali beadása száll a kapu fölé.

80
    Hosszú labda balra Mohácsi felé, bedobással jöhet az Orosháza.

79
    A Rákosmente gólt szerzett!
    Zelenyánszki nagy baloldali bedobását Kocsis Dávid csúsztatta kissé balról a hosszú sarokra, ahol az érkező MOHÁCSIK GÁBOR továbbította a gólvonalról a hálóba a labdát.

79
    Garics jobboldali szögletét a rövidnél fejeli a mezőnybe Baranyai.

Attila Varsányi

Gólok: 84. Kormányos – 7. Kocsis, 22. Pölöskei, 24. Kocsis, 42. Halgas, 79. Mohácsik

Lapok:   44. Csák (OFC), 45. Baranyai (OFC), 56. Szabó N. (OFC) – 66. Pölöskei (RKSK)

Orosháza FC: Könyves – Pénzváltó, Makra, Tóth I., Szabó N. – Ferenczi, Oláh (63. Albert), Füredi, Nyéki (56. Baranyai) – Styecz, Csák (69. Kormányos). Edző: Kvasznovszky József
    Cserék: Bordás (k), Albert, Bálint, Pál, Kormányos, Gulyás, Baranyai

Rákosmente KSK: Komora – Dara, Gál, Csiszár, Molnár D. – Halgas, Mohácsik, Zelenyánszki, Szabó P. (62. Garics) – Kocsis (82. Molnár I.), Pölöskei (68. Mohácsi). Edző: Halgas Tibor
    Cserék: Hegedűs (k), Mohácsi, Molnár I., Varga Á., Garics, Petruska

Játékvezetők: Jakab – Vígh-Tarsonyi, Székely