Fehérvár – Puskás Akadémia FC 3:0 (vége) | Lombard Pápa FC – MTK Budapest FC 0:2 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Debreceni VSC 0:3 (vége)
Paksi FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Pécsi MFC 3:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
0:3 (0:2)
Debreceni VSC
szombat 19.10.2013, 16:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • OTP Bank Liga

Hiába játszott másfél félidőt emberelőnyben a Kecskemét,sima 3:0-s győzelmet ért el a Debrecen. Igaz,hogy nem kapott meg egy büntetőt a KTE,lőtt egy lesgólt is és a második félidő egyértelműen az övéké volt,nem volt több ma ebben a mérkőzésben (17:50:21)

92
    Novaković könnyedén húzza le a kecskeméti szögletet

90
    Mogyorósi adta be,Barry érkezett középen,még talán bele is tudott érni,de nem sokkal ugyan,mégis mellé ment

88
    Pekár lőtte el a szabadrúgást, Novaković nem tudta fogni a labdát,a kipattanóra Gréci érkezett,de nem talált kaput

76
    Hosszú sérülés után ismét pályán bajnoki mérkőzésen a régi nagy kedvenc, Christian Ebala Nagy Patrik helyén

75
    Pekár lőtte középre a szabadrúgást,Barry nem ért hozzá a labdához,Novaković reflexxel védett