Everton FC – Liverpool F.C. 3:3 (vége) | Fulham FC – Swansea City 1:2 (vége) | Hull City – Crystal Palace 0:1 (vége)
Stoke City – Sunderland AFC 2:0 (vége) | Arsenal FC – Southampton FC 2:0 (vége) | West Ham United – Chelsea F.C. 0:3 (vége)
Hull City
0:1 (0:0)
Crystal Palace
szombat 23.11.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

A mérkőzés talán egy igazságos döntetlent ért volna, de a Hull elszórakozta esélyeit és inkább a Crystal Palace szerezte meg a vezetést és vele a három pontot. Óriási uram volt főleg a második félidőben, ahol már a helyzetek se maradtak el. Ezzel a vendégek elugrottak az utolsó helyről, megelőzvén a Suderlandet. (17:58:49)

90+4
    Óriási tűzijáték az utolsó percben, Boyd jobb oldali szögletét Sagbo fejelte kapura, ami a kapuson túl jutott, de a gólvonalról tisztázni tudott egy vendég védő, de a kipattanó jött egyből vissza Livermore által, ami a bal kapufán csattant!

90+3
    Huddlestone lőtt középről, de eltörte a labdát.

90+2
    Livermore lőtt kapura jobbról húszról, de lövése elmegy keresztbe.

90+1
    Négy perce maradt a hazaiaknak kiegyenlíteni, ennyi a ráadás ugyanis.

89
    A mérkőzés végére a vagdalózó játék jellemző.

87
    Nem tud helyzetet kialakítani a Hull.

86
    A vendégek utolsó cseréje Puncheon, aki Gayle helyére érkezik.

85
    Egy kontra után Jerome kapott szenzációs ívelést a jobb kapufához, de nem találta el a labdát. Akár eldönthette volna a találkozót is.

84
    Huddlestone egy bivalyerős lövést eresztett meg harminc méterről, de Speroni fogni tudta. Az volt a szerencséje, hogy ment teljesen szélre.

80
    A Crystal Palace gólt szerzett!

És mégis a Palace szerzi meg a vezetést!!!
    Gayle ugratta ki Jerome-ot, aki a második félidőben már jól játszott, ő a bal oldalon elvitte egy védő mellett és adta keresztbe az ötösről a túloldalt érkező Bannan-on nem volt védő, így csak be kellett pofozni a kapuba a játékszert. Szép támadás után szerzi meg a vezetést tíz emberrel a sereghajtó.

80
    Nagy esélyt kapott a vendéglátó gárda, hogy megnyerjék a meccset azzal, hogy emberelőnybe kerültek.

79
    Livermore-t ugyan ápolni kell, de tudja majd folytatni a játékot.

78
    Livermore ellen elkövetett szabálytalansága miatt kapott pirosat Bolasie. Túl szigorú ítélet volt.

77
    A Hull utolsó cseréje Gedo. Korent váltotta.

75
    O'Keefe a vendégek második cseréje Dikgacoi-t váltotta.

73
    Figueroa kapott rúgást a hasára, ápolni kell.

69
    Boyd szöglete után nem tudtak a védők tisztázni, de ugyanúgy a támadók se kapura lőni, előbb Davies rúgott luftot, majd Sagbo elől vágták ki a védők a labdát.