Békéscsaba – Dunaújváros 0:3 (vége) | Cegléd – Kisvárda 4:1 (vége) | Nyíregyháza – Kozármisleny 3:1 (vége)
Tatabánya – Gyirmót 0:1 (vége) | Sopron – BFC Siófok 1:0 (vége) | ZTE – Szigetszentmiklós 4:2 (vége)
– Ajka 1:5 (vége)
ZTE FC
4:2 (2:1)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 23.11.2013, 15:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

Az első félidő elején egy gyors gólváltás történt, majd a 45. percben még Grbic 11-esből vezetéshez juttatta a hazaiakat. A második játékrészben végig emberhátrányban játszó vendégek még egyenlíteni tudtak, de mindössze 1 percig örülhettek, mert érkezett Pavicevic és gólt szerzett. A végén még Nánási is lőtt egyet, ezzel kialakult a 4:2-es végeredmény. A Szigetszentmiklós tehát továbbra sem tudott idegenben nyerni. (16:50:54)

90+1
    Jahic jöhet kirúgással.

90
    A ZTE gólt szerzett!
    Hajdú adott be jobbról egy szabadrúgást, középen érkezett Pavicevic, aki megcsúsztatta a labdát, amit egy kisebb kavarodás után NÁNÁSI BALÁZS 3 méterről, balról a hosszú alsóba gurított.

88
    Kvekveskiri bal oldali beadását fejelik ki a védők.

87
    Bonifert kap egy jó indítást, de már előtte lesre futott.

86
    A saját térfelének a közepéről végezhet el szabadrúgást a ZTE.

85
    Simonfalvi kapott sárgát reklamálásért.

84
    Kulcsár nem engedte elvégezni a szabadrúgást, sárga.

83
    Takács bal oldali beadását Kornis lövi fölé, de ő is lesen állt.

82
    A kombináció végén Nánási lőtt 5 méterről a kapu fölé, de már lesen volt, így szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

81
    Szegleti 20 méterről lőtt kapura, de a labda Kornisról szögletre pattant.

80
    Kvekvesvili előreívelés hosszú, így Jahic megszerzi a labdát.

79
    Simonfalvi esik el Pollák mellett, de kifelé jár a szabadrúgás.

78
    Kulcsár ívelt előre egy szabadrúgást a vendégek térfelének közepéről, de a labda elszállt Pavicevic feje felett.

76
    Cserélt mind a két csapat. A hazaiaknál Sluka helyett Szegleti, a vendégeknél pedig Puskás helyett Fekete a pályán.

75
    Pollák előreívelését húzza le Jahic.

74
    Pollák bal oldali beadását Hajdú csúsztatja ki szögletre.

73
    Vayer indult volna meg a jobb oldalon, de Barna szép becsúszással szerelte.

Bozek

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 6. Simonfalvi, 45+1. Grbic (bünt.), 59. Pavicevic, 90. Nánási – 10. Takács, 58. Bonifert

Lapok:   50. Sluka (ZTE), 84. Kulcsár (ZTE), 85. Simonfalvi (ZTE) – 40. Kollega (SZTK), 42. Jakovljevic S. (SZTK), 45. Kvekveskiri (SZTK), 53. Kornis (SZTK)   45. Jakovljevic S. (SZTK)

ZTE FC: Jahic – Nánási, Kovács, Holdampf – Preklet, Sluka (76. Szegleti), Simonfalvi, Grbic (63. Vayer), Hajdú – Pavicevic, Tanque (38. Kulcsár).
    Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Puskás (76. Fekete), Jakovljevic I., Kornis, Pollák – Jakovljevic S. – Nagy (46. Bonifert), Barna, Kvekveskiri – Takács, Kollega (60. Csikortás).

Játékvezetők: Böcskei – Péter, Kiss B.