Ferencváros – Dunaújvárosi KKA 35:26 (vége) | Siófok – Veszprém BKC 24:22 (vége) | Fehérvár – MTK-Budapest 33:16 (vége)
Győr – Békéscsaba 24:20 (vége) | Ipress Center-Vác – Érd 28:28 (vége)
Ipress Center-Vác
28:28 (16:15)
Érd
szombat 18.01.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

60
    Konkoly Csaba kért időt 2,5 másodperccel a vége előtt. (27:28) (27:28)

59
    Szabó Edina kér időt 58:47-nél. A két gyors váci gól felvillantotta a lehetőséget a hazaiaknak a pontszerzésre veszett helyzetből. (26:27) (26:27)

57
    BALOG értékesíti a hetest, úgy tűnik eldőlt a két pont sorsa. (24:27) (24:27)

56
    Bíró Blanka kifogta Bognár büntetőjét, majd az ismétlést is megfogta kézzel! (24:26) (24:26)

55
    Nikcevic kiállítva két percre és hétméteres. Eldőlni látszik a találkozó. (24:26) (24:26)

53
    Konkoly Csaba kért időt a váciaknak. (24:26) (24:26)

49
    Virág Noémi kiállítva kettő percre. (23:24) (23:24)

44
    FARKAS Gridnyeva lába alatt pattintotta be a büntetőt. (21:22) (21:22)

41
    Szabó Edina kér időt az Érdtől, 10:40-et mutat a nagyóra, még szűk 20 perc van hátra a mérkőzésből. (20:20) (20:20)

34
    Schatzl Nadine a levegőben két kézzel hátralökte Niksicet, két perc a jutalma, Niksicet pedig ápolni kell. (16:17) (16:17)

27
    Konkoly Csaba kér időt a Vácnak. A Herczeg-Südi páros ellen tüntetnek a nézők, forró a csarnok hangulata. A szövetségi ellenőr figyelmezteti a váci B közepet a sportszerű szurkolásra. (13:15) (13:15)

24
    Konkoly Csaba reklamálásért sárgát kap, még az előzőt sérelmezi, ami Kamperral történt. (11:12) (11:12)

16
    WOLF a kapu bal oldalába dobja a büntetőt. (7:7) (7:7)

15
    Szabó Edina kér időt az Érd csapata számára 14:24-nél. (7:6) (7:6)

13
    Kisfaludy kapott sárga lapot. (6:6) (6:6)

12
    Fülöp kapott sárga lapot. (5:5) (5:5)

10
    Koren áll ki két percre, a levegőben lökte meg erősen Farkas Veronikát lövés közben. (4:4) (4:4)

7
    Lökés miatt sárgát kapott Szekeres Klára. (3:3) (3:3)

6
    WOLF a második hetesét is bepattintja Triffa lába mellett. (3:3) (3:3)

6
    Farkas Veronika kapott sárgát és hetes. (3:2) (3:2)

3
    WOLF Alexandra a bal oldalra dobja a hetest. (2:1) (2:1)

3
    Ana Niksic rántotta le Kisfaludyt. Hetes és sárga lap. (2:0) (2:0)

Ipress Center-Vác: Bíró, Triffa – Niksic, Hansághy, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Ertl, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Németh, Virág
    Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Schatzl, Triscsuk, Kovács, Vukcevic, Balog, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Koren, Bognár

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter