Tatabánya – Ajka 2:3 (vége) | Dunaújváros – Kozármisleny 3:0 (vége) | Cegléd – Gyirmót 0:4 (vége)
Békéscsaba – Szigetszentmiklós 0:1 (vége) | – Kisvárda 4:1 (vége) | Sopron – Balmazújváros 2:1 (vége)
Nyíregyháza – BFC Siófok 2:2 (vége)
Dunaújváros PASE
3:0 (3:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 10.05.2014, 17:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

Jobban kezdett a Kozármisleny a második félidőben,szép támadásokat indítottak,de komolyabban veszélyeztetni nem tudtak. Majd éledeztek a hazaiak,de gól már nem esett a 2. félidőben.

Összességében a papírforma érvényesült és kellett is a 3 pont a hazaiaknak,ugyan is a Gyírmót 4-0-ra nyert Cegléden.

Köszönjük,hogy velünk tartottak. (19:24:28)

90'+2
    Csehi-Godslove-Villám összjáték végén tisztáznak a védők. A hazaiak kezezést reklamálnak,de a játékvezető szögletet mutat.

90'+1
    Vendég bedobás,de Godslove tisztáz.

90'+1
    2 perc a hosszabbítás.

90'
    Lent marad egy vendég játékos,Godslove lövi ki a labdát.

89'
    Villám próbálkozott egy lövéssel,de mellé ment.

88'
    Egyenlőre nem látjuk mennyi lesz a hosszabbítás.

87'
    Középpályán folyik a játék,nagyon érzik már a mérkőzés végét a csapatok.

86'
    Közép pályán passzolgatnak a vendégek,majd beívelnek a szélről. Kirúgás a vége.

85'
    Az utolsó 5 perc kezdődik meg a rendes játékrészből.

83'
    A szögletből Sárközi próbálkozott és majdnem gólt szerzett.

83'
    Godlsove indítja Ato-t,passzol Jakabnak. A védők szögletre tisztáznak.

82'
    Ato nehezen,de talpra áll,kisebb ápolás után visszaáll.

81'
    Ato marad lent,kirúgják a vendégek.

80'
    Ato lő messziről és a kapusnak kell nyújtózkodnia.

79'
    Közép pályán folyik a játék.

77'
    Vendég támadás végén Beleuc tisztáz bedobásra. A bedobásból az eredménykijelzőt vették célba a vendégek,ugyan is odáig szállt a labda.

76'
    Nagy helyén Imrő a vendégeknél.

75'
    Lázár-Urbin összjáték végén nem sikerül újabb gólt szerezni a hazaiaknak.

74'
    Vendég próbálkozás,Sárközi tisztáz.

73'
    Közép pályáról indul az Újváros,Jakab passzol be,Urbinnak azonban nem sikerül átvennie.

72'
    Kisebb ápolás után folytatódik a játék.

71'
    Godslove íveli be a a labdát,de nincs érkező,így a kapus húzza le a labdát.

71'
    Böőr helyén Jakab a hazaiaknál.

70'
    Megindul a Kozármisleny,de lest fúj a játékvezető.

70'
    Feléled az Újváros folyamatosan támadnak.

68'
    Godlsove előtt hatalmas lehetőség elfekteti a kapust de az utolsó védő beleér.

67'
    Hazai szöglet.

Ato íveli be,Csehi érkezik,de a kapusé a labda.

66'
    A szabadrúgás nem túl veszélyes.Kirúgás következik.

65'
    Vattai kap sárga lapot buktatásért.

65'
    Böőr harcol ki szabadrúgást a szélen.

64'
    Kiss próbálkozik lövéssel a 16-os vonaláról de Milinte fogja.

62'
    Aktívabban játszik a vendég Kozármisleny a második félidőben. Az újvárosiak már biztosra veszik a 3 pontot,és különböző speciális játékokat gyakorolnak.

61'
    Vattai próbálkozott beadással,Villám fejeli haza Milinte kezébe.

60'
    Vendég indítás,de hosszúra sikerül.

59'
    Czirák helyén Vattai a vendégeknél.

59'
    Csehi próbál meg szélen elindulni,szabadrúgást harcol ki.

58'
    Csordogál a játék,de helyzet egyik oldalon sincs.

57'
    Farkas helyén Beleuc a hazaiaknál.

56'
    És egy hatalmas kapufa vendég oldalról

56'
    Kicsit furára sikeredett a csere,a játékvezető nem értette ki helyére érkezik Reitz,de a végén sikerült kibogózni.

55'
    Tóth helyén Reitz.

54'
    Ato indul meg a szélen lövi be,de nem jó a labda.

54'
    Beszorul ezekben a percekben a Dunaújváros.

53'
    Vendég szöglet.

A szögletet kifejeli Urbin,

52'
    Aktívabb a vendég Kozármisleny,egy szabad rúgás után kirúgás következik.

51'
    Egy védelmi hibát próbál meg kihasználni a vendég együttes,de Oláh Lóránt gyengén lövi meg a labdát.

50'
    Godslove próbálkozik a szélen és harcol ki bedobást. A bedobás után Böőr próbálkozott beadni de tisztáznak a védők.

49'
    Kozármislenyi próbálkozások folyamatosan,de nem sikerül helyzetet kialakítani.

48'
    Vendég beívelés, de a labda elhagyja a játékteret.

47'

46'
    Kozármislenyi próbálkozással indul a második félidő,de tisztáznak a védők.

46

A szünetben Thiago visszatért a mentőautóból és saját lábán sétált be az öltözőbe.

Az első félidő úgy indult ahogy azt a papírforma megírta. Az 5.percben 11-ből Böőr szerzett gólt. Majd ezután megállt a játék mind két oldalon,egészen a 26.percig,amikor is Urbin szerezte meg a második hazai gólt. Ez után azonban már nem állt meg a hazai együttes és a 38.percben Böőr szerezte meg a 3. gólt.
    A Kozármisleny kisebb nagyobb próbálkozásokat hajtott végre,de nem jutottak el a hazai kapuhoz.

Az első félidő tehát a papírformát hozta.
    Nemsokára folytatjuk,

45'+3
    Ismételten vendég támadás, a 16-on belül tisztáz Villám.

45'+2
    Kozármislenyi támadás,Cziráki indul meg,de Godslove tisztáz.

45'+1
    3 percet hosszabbít a játékvezető.

45'
    Egy vendég támadás után Tóth és Farkas ütközik.

44'
    A vendégek már nagyon a szünetet várják,hátul passzolgatnak.

43'
    Tóth Dániel próbálkozott a vendégektől,de a lövése nagyon rosszul sikerült.

42'
    Böőr-Godslove összjátékot állítják meg a védők.

41'
    A első hazai szögletet Petneházi lövi be. Sárközi a földre fejeli,ami kipattan.Kirúgás következik.

40'
    Ato kever a szélen próbálja bepasszolni,és szögletet harcol ki.

39'
    A támadás után ismét nem áll meg az Újváros és folyamatosan próbálkozik.

38'
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Támad az Újváros,a 16-on belül kevernek és a támadás végén Böőr szerzi meg saját maga 2., csapata 3. gólját!

37'
    Jó helyről a 16-os elől harcol ki szabadrúgást a Kozármisleny. A beívelt labdát Csehi fejeli ki,majd az ismétlés után a Milinte kezében.

36'
    Közép pályán harcol ki szabadrúgást a Dunaújváros. Urbin kap labdát,teszi tovább de Böőrnek túl hosszú.

34'
    A szögletből helyzet nincs.

Közben sajnos Thiagot a mentőhöz kísérik,valószínű hosszabb kivizsgálásra később kórházba szállítják.

34'
    Lázár menti szögletre a vendég támadást.

33'
    A laposan begurított labdát Milinte szedi fel.

33'
    Próbálkozik a Kozármisleny,de nem jutnak be a 16-on belülre.

32'
    Most ismét kicsit beállt a játék a közép pályára.

30'
    Thiago helyén tehát Godslove.

29'
    A dunaújvárosiak egy műszerrel mérik közben a játékosok állapotát,és Dobos Barna azonnal oda fut a kezelőhöz és érdeklődik hogy mit lát.

29'
    Villám indítja Ato-t de hosszú. Közben Ato ismét a földre fekszik azonnali ápolás és most már gyere következik.

28'
    A gól után nem áll meg az Újváros,újabb támadás,de tisztáznak a védők.

26'

Vendég bedobást szerez meg a Dunaújváros,megindulnak és URBIN Péter megszerzi a második hazai gólt

25'
    Kozármislenyi percek,de nem sikerül éles támadást indítani. Kirúgás következik.

23'
    Villám-Ato összjáték végén Villám tekeri be de nincs érkező csapat társ.

22'
    Megindul Thiago,passzol Atonak de elhúzzák előle.

21'
    Megállt a játék valahogy,egyik csapat sem próbálkozik.

20'
    És Thiago hosszas ápolás után vissza kéreckedik,pedig nem úgy tűnt,hogy tudja folytatni.

19'
    A szögletet Milinte fogja meg.

18'
    Egy laposan belőtt labdával próbálkozik a vendég Kozármisleny,de tisztáznak a védők,majd a beívelt labdából szöglet következik.

16'
    Thiago marad lent. Az oldalára fektették. Sajnos hordágyon hagyja el a pályát.

15'
    Próbálkozik a Kozármisleny de a közép pályán rendre megállítják a támadást a hazai védők.

14'
    Urbin próbálkozott megindulással.

13'
    Jó helyről harcol ki szabadrúgást a Kozármisleny.
    Fitos passzolja le szélre,de tisztán szerel Thiago és Lázár.

13'
    Csordogál a játék,de kisebb próbálkozásoknál több nem születik egyik oldalon se.

11'
    Laposan beívelt labda a vendégektől,de Milinte kirúgja.A hazaiak egyből indulnak és Ato próbálkozhatott.

11'
    Böőr indul meg harciasan de a játékvezető közbe fúj és szabadrúgást ítél a vendégeknek.

10'
    A vendégeké az első szöglet a mérkőzésen,de tisztáznak az újvárosi védők.

9'
    Közép pályás támadásokkal próbál indítani a hazai együttes. A vendégek egyenlőre nem jutottak el a kapuig.

7'
    Láthatólag a a vendégek a 11-es után össze zavarodtak és kapkodó játékot játszanak.

7'
    Csehi és Urbin játszik össze de nincs újabb gól.

6'
    Kovács kapott sárga lapot buktatásért.

6'
    A 11-est tehát kihasználta a Dunaújváros Böőr révén,de Thiago is tapsot érdemel,aki kiharcolta.

5'

Böőr Zoltán értékesíti a büntetőt!

4'
    Thiago és Csehi kever,majd Thigaot buktatják a 16-on belül. A játékvezető 11-est ítél.

3'
    Ato szorul be a szélen de szépen kihozza és bedobást harcol ki.A bedobás után a 16-on belülre kevernek a hazaiak,de nem tudnak helyzetet kialakítani.

2'
    Vendég próbálkozással indul a találkozó.Cziráki próbálkozott egy gurítással,de mellé ment.

1'
    Piros mezben a hazaiak,fehér-kékben a vendég együttes.

1

A mérkőzés előtt 1 perces néma gyász szünettel emlékezünk a nemrégiben elhunyt Hajnal Andrásra,aki Dunaújvárosban nevelkedett játékos volt,majd a csapat örökös szurkolója lett.

Dunaújváros PASE: Milinte (K)-Villám,Farkas,Lázár- Ato,Csehi,Böőr,Sárközi-Urbin,Petneházi,Thiago
    Cserék: Beleuc,Jakab,Szauter,Perovic,Sóron,Bartus

Kozármisleny: Holczer (K)-Fenyvesi,Petrók,Fellai-Kiss,Kovács,Nagy,Oláh-Cziráki,Tóth,Fitos
    Cserék: Molnár,Vituska,Vattai,Reitz,Imrő

Játékvezetők: Pintér Csaba-Huszár Balázs,Kis Zoltán.

A bemelegítés elkezdődött.

Papírforma szerint tehát egy sima mérkőzésnek kell lennie hazai oldalról,de a vendégek bizakodnak a hibák kihasználásában,

Reméljük egy élvezetes mérkőzést közvetíthetünk önöknek itt az onlajnok.com oldalán!

Tartsanak velünk!

A Dunaújváros PASE együttese az előző fordulóban immár teljes kerettel utazhatott a Szigetszentmiklós otthonába.Azonban örömben ezúttal nem jutott sok a duna partiaknak,ugyan is a hazaiaktól Takács a 8. percben megszerezte a vezetést és a gól után tartották is a nyomást tovább a vendéken.Ráadásul a 34. percben Kocsis Gábor megkapta a 2. sárga lapját így mehetett az öltözőbe.Ezután egy hosszas szünet következett felhőszakadás miatt. A szünet se ébresztette fel a vendégeket,sőt a 46. percben Takács duplázott. Fellendült az Újváros,támadásokat indítottak. A 60. percben Urbin még szépített,de többre már nem futotta Dobos Barna együttesének. Igazán kellettek volna a pontok,hiszen bár előnyük 5 pont a 3. helyen álló Gyirmóttal szembe,de a Nyíregyháza együttesét meg tudták volna közelíteni 3 pontra.

A Kozármisleny helyzete nem túl rózsás.A bent maradásért küzdő csapat az előző fordulóban hazai környezetben 1-0-ás vereséget szenvedett az Ajka ellen.Csak is abban az esetben tudnának bent maradni ha valamennyi hátralévő mérkőzésüket megnyerik,és a Cegléd 2 pontnál nem szerez többet. Valljuk be ez nem igazán elérhető cél. De Eduardo Almeida csapata mindent megtesz a bent maradásért,és ahogy a csapat honlapján nyilatkozták,akár meg is foghatják az duna partiakat,hiszen ő nekik még fontosabb a 3 pont és a támadó játékukban keletkező hibákat akár ki is használhatják.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.