Győri ETO FC II.
3:0 (2:0)
Tököl VSK
szombat 30.08.2014, 17:30 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Jól kezdtek a győriek, több helyzetük volt az első negyedórában, meg is szerezték a vezetést, ez után már kiegyenlítettebb játék folyt. A félidő végére azonban ismét a Győr került fölénybe és megduplázták előnyüket.

Igazából a mérkőzés a harmadik győri gól után eldőlt, ez után többet támadott valamennyivel a Tököl, de szépíteniük nem sikerült. (19:20:25)

90+1

90
    Nácsa kap egy ajándék labdát a védők vonalában, de hosszan veszi át, így oda a helyzet.

90
    Kovács lő ballal 20 méterről kevéssel a bal sarok mellé.

90
    Szorgosan támad a Tököl a szépítő gólért.

89
    Szabó László buktatja a kezdőkörben Riedlt.

88
    Nácsa indul a jobb szélen Vankó labdájára, lesen intik le.

87
    Szabó Bence teszi maga elé a labdát a tizenhatos előterében, a jobb lábas lövése a bal kapufáról jön ki.

86
    Riedl, majd Győri beadását tisztázzák a győri védők.

85
    Vankó lép ki egyedül a bal szélen, Juhász engedi be a labdát a tizenhatosra kissé kockázatosan, de vetődve megszerzi a támadó elől.

84
    Szabó Bence ível előre egy szabadrúgást, Juhász fogja a labdát.

83
    Farkas indul a bal szélen, de lesen állítják meg.

81
    Egy-egy gyors ellentámadás mindkét oldalon, Kovács illetve Vankó hibázik a végén.

80
    Vankó lövése után a kipattanó labdát Nácsa lövi rá közelról, ez is kijön a kapusról, de az újabb lövést is blokkolják a védők.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nácsa (Győri ETO FC II.).

78
    A harmadik gól után a Tököl támad többet, de szépíteniük még nem sikerült.

77
    Jobbról ível előre szabadrúgást Kovács, Cellár zsákmánya ez a labda is.

76
    Csere a Tököl VSK-nél/nál: lemegy Németh, bejön Draxler.

75
    Herczog ível be jobbról, Győri fejesét bravúrral tolja szögletre Cellár.

74
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy Á. (Győri ETO FC II.) visszarántásért.

73
    Riedl ível ismét előre szabadrúgást, egy győri fejen megcsúszik a labda, de Cellár lehúzza a támadók elől.

72
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Tököl VSK).

71
    Szabó Bence húzza át magát a védőjén, szabadrúgás kifelé.

72
    Riedl ível be szabadrúgást jobbról, felszabadítanak a védők.

70
    Lenzsér ad be jobbról, kivágják a védők a labdát.

69
    Csere a Tököl VSK-nél/nál: lemegy Vejmola, bejön Kovács.

68
    Medgyes lő éles szögből 12 méterről, Juhász véd bravúrral.

67
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szabó L. (Győri ETO FC II.) buktatásért.

67
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Farkas Z., bejön Nácsa.

66
    Egy-egy veszélytelen távoli lövés mindkét oldalon.

63
    Az ETO gólt szerzett!
    VANKÓ IMRE 18 méteres lövése perdül fel Győri Zoltánon, így kerül a labda Juhász fölött a jobb sarokba.

61
    Bal oldali szöglet után a kipattanó labdát Szabó László 20 méterről lövi a felső lécre.

60
    Medgyest buktatja Herczog a bal szélen.

59
    Németh indítása pontatlan a bal szélen, győri védők szerzik meg a labdát.

58
    Vankó kínálja meg Juhászt egy bal lábas lövéssel 20 méterről, a bal sarok előtt véd a kapus.

57
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Borkai, bejön Szabó L.

57
    Nagy Ádám 30 méterről emel a kapura, Juhász tolja fölé visszahátrálva.

56
    A pálya közepén gyötrik egymást a csapatok, helyzetek nincsenek.

54
    Németh lő 25 méterről ballal, Cellár véd vetődve.

53
    Riedl indul a jobb szélen, de hosszú labdát kap, bedobás jön.

51
    Vankó jó csel után lő 20 méterről, elakad a védőkben a labda.

50
    Joszkin lő 25 méterről a jobb sarok mellé, a kapus rajta volt a labdán.

49
    Szabó Bence támadószabálytalanságát fújják le a vendégek tizenhatosánál.

48
    Kviltaia két gólt szerzett, megtette a magáét, Szabó Bence a helyén.

47
    Riedlet állítják meg lesen a jobb szélen.

46
    Kerékgyártót tartják fel a védők a 16-os előterében, de nincs sípszó.

46

Az első negyedórában nagy fölényben játszott az ETO, meg is szerezték a vezetést, ezután kiegyenlítettebb játék zajlott, de a Tökölnek nem volt igazából gólhelyzete. A félidő végére beleerősítettek a győri fiatalok, és megduplázták az előnyüket a Kvilitaia révén.

45

45
    Riedl ível előre szabadrúgást, Cellár gyűjti be a labdát, indul a kontra, melynek végén Vankó veszíti el a labdát a jobb szélen.

44
    GIORGI KVILITAIA másolja le az első gólját, Vankó szögletét csúsztatja a kapuba, de ezúttal a jobb sarokba! 2:0

43
    Kvilitaia kényszerítőzne Farkassal a 16-os vonalánál, de nem kapja vissza a labdát, elcselezi a társa.

42
    Az utóbbi pár percben ismét az ETO II vette át a játék irányítását, de komoly helyzetbe nem tudtak kerülni ők sem.

40
    Eseménytelen játékot láthatunk ezekben a percekben.

38
    A szögletnél támadó szabálytalanságot fúj a játékvezető.

37
    Borkai kerül lövőhelyzetbe, de késlekedik, becsúszva szögletre szerelik.

36
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Tököl VSK), kakaskodott a szabálytalanság után.

36
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kerékgyártó (Győri ETO FC II.), Némethet rúgta fel a felezővonalnál.

35
    Kvilitaia jó csel után ad be laposan középre, Kerékgyártó kapásból, 22 méterről lő a jobb sarok mellé kevéssel!

34
    Győri indul meg a saját térfeléről, jó labdát is kap, de ekkor már lesen volt.

33
    Lenzsér ad haza a középen induló Vejmolának, Cellár szabadítja fel a kaput.

32
    Nagy Bálint beadása után Kvilitaia fejel fölé az ötösről.

30
    Az első negyedórában a Győr dominált, a gól óta kiegyenlítettebb a játék, de gólhelyzete még nem volt a Tökölnek.

29
    Herczog jobbról ad be, Cellár tolja ki a labdát a kapu elől.

28
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kvilitaia (Győri ETO FC II.), Győrit rúgta meg.

27
    Joszkint szerelik a bal szélen a győri védők, kihozzák a labdát, de nem jut kapuig a támadás.

26
    Riedl lő 25 méterről a kapu fölé méterekkel.

25
    Medgyes ível a kapu elé balról, lehúzza Juhász az ötösö9n.

24
    Kvilitaia cselei a 16-os előterében, elveszíti a labdát a védők között.

23
    Gyurcsik lő 30 méterről, elakad a védőkben.

23
    Herczog veszi le kézzel a labdát az ETO térfelén, szabadrúgás.

22
    Kvilitaia veszíti el a labdát a felezővonalnál, majd utána szabálytalankodik.

21
    A pálya közepén zajlik most az eseménytelen játék, nincsenek helyzetek.

18
    Vejmola passzol Riedlenek, aki 20 méterről lő jobb külsővel, Cellár fogja a középre tartó labdát.

16
    Kerékgyártó labdája pontatlan a középen kilépő Vankónak.

15
    Nagy Bálintot szerelik a jobb szélen, előrevágájk a labdát a védők.

14
    Az első negyedóra az ETO fiataljaié volt, megérdemelten vezetnek.

13
    Vankó lövi be balról a szögletet, a rövid saroknál érkező GIORGI KVILITAIA közelről fejel a kapu bal oldalába! 1:0

10
    Vankó lő egy jó csel után 25-ről, szögletre pattan a labda.

10
    Vankó szökteti magát hosszan a bal szélen, kirúgás jön.

9
    Borkai lő 30 méterről ballal, kifelé csavarodik a labda, nem veszélyes.

8
    Riedl labdája pontatlan a középen induló Vejmolának.

7
    Nagy Bálint ível be jobbról, mély a labda, felszabadul a tököli kapu.

5
    Farkas szögletét kifejelik a védők a kapu elől.

5
    Medgyes beadását szögletre mentik a vendégek.

5
    Nagy Ádám lő 25 méterről ballal, jócskán fölé talál.

4
    Céltalan előrevágott labdát gyűjt be Cellár.

3
    Farkas szabadrúgása egy védőről pattan kapura, Juhász fogja a labdát könnyedén.

Schleinig buktatja Vankót a bal szélen, szabadrúgás jön.

1
    Vankót szerelik a bal szélen, lenn marad a játékos, de folytatja a játékot.

1

A labdarúgó NBIII Nyugati csoportjában a tavalyi negyedik helyezett ETO II otthonába az a Tököl látogat, amely az utolsó előtti, 15. helyen fejezte be az előző szezont, visszalépések miatt tarthatták meg a tagságukat a bajnokságban.

A győri fiatalok odahaza legyőzték a Sárvárt 3:0-ra, de Dorogon 2:1-re kikaptak, így a hatodikok a táblázaton jelenleg.

A Tököl a BKV Előre elleni 4:2-es vereséggel nyitott, a Nagyatád ellen vezettek a hajráig 1:0-ra, de a 88. percben kiegyenlítettek a vendégek, így a Tököl a megszerzett egy pontjával jelenleg a a 13. helyen szerénykedik.

Az előző szezonban mindkét mérkőzésüket a győriek nyerték, odahaza 3:1-re, idegenben 4:1-ra múlták felül a Tököl csapatát, az esélyek most is hasonló eredményt ígérnek.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..

Gólok: 13. Kvilitaia, 44. Kvilitaia, 63. Vankó

Lapok:   28. Kvilitaia (ETO2), 36. Kerékgyártó (ETO2), 67. Szabó L. (ETO2), 74. Nagy Á. (ETO2), 79. Nácsa (ETO2) – 36. Németh (TOK), 72. Németh (TOK)

Győri ETO FC II.: Cellár – Nagy B., Lenzsér, Kelemen, Medgyes – Nagy Á., Kerékgyártó, Borkai (47' Szabó L.) – Farkas Z. (65' Nácsa), Kvilitaia (47' Szabó B.), Vankó

Cserék: Végh, Kozma, Szabó B., Szabó L., Nácsa, Vörösbaranyi

Vezetőedző: Jakl Antal

Tököl VSK: Juhász – Herczog, Gyurcsik, Schleinig, Joszkin, Győri, Németh (76' Draxler), Vejmola (68' Kovács), Riedl, Szécsi, Elek (46' Haciglu)

Cserék: Muhari, Haciglu, Paluska, Kovács, Draxler