Győri ETO FC II.
3:0 (2:0)
Tököl VSK
szombat 30.08.2014, 17:30 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Jól kezdtek a győriek, több helyzetük volt az első negyedórában, meg is szerezték a vezetést, ez után már kiegyenlítettebb játék folyt. A félidő végére azonban ismét a Győr került fölénybe és megduplázták előnyüket.

Igazából a mérkőzés a harmadik győri gól után eldőlt, ez után többet támadott valamennyivel a Tököl, de szépíteniük nem sikerült. (19:20:25)

87
    Szabó Bence teszi maga elé a labdát a tizenhatos előterében, a jobb lábas lövése a bal kapufáról jön ki.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nácsa (Győri ETO FC II.).

78
    A harmadik gól után a Tököl támad többet, de szépíteniük még nem sikerült.

76
    Csere a Tököl VSK-nél/nál: lemegy Németh, bejön Draxler.

74
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy Á. (Győri ETO FC II.) visszarántásért.

72
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Tököl VSK).

69
    Csere a Tököl VSK-nél/nál: lemegy Vejmola, bejön Kovács.

68
    Medgyes lő éles szögből 12 méterről, Juhász véd bravúrral.

67
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szabó L. (Győri ETO FC II.) buktatásért.

67
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Farkas Z., bejön Nácsa.

66
    Egy-egy veszélytelen távoli lövés mindkét oldalon.

63
    Az ETO gólt szerzett!
    VANKÓ IMRE 18 méteres lövése perdül fel Győri Zoltánon, így kerül a labda Juhász fölött a jobb sarokba.

61
    Bal oldali szöglet után a kipattanó labdát Szabó László 20 méterről lövi a felső lécre.

57
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Borkai, bejön Szabó L.

48
    Kviltaia két gólt szerzett, megtette a magáét, Szabó Bence a helyén.

Az első negyedórában nagy fölényben játszott az ETO, meg is szerezték a vezetést, ezután kiegyenlítettebb játék zajlott, de a Tökölnek nem volt igazából gólhelyzete. A félidő végére beleerősítettek a győri fiatalok, és megduplázták az előnyüket a Kvilitaia révén.

44
    GIORGI KVILITAIA másolja le az első gólját, Vankó szögletét csúsztatja a kapuba, de ezúttal a jobb sarokba! 2:0

36
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Tököl VSK), kakaskodott a szabálytalanság után.

36
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kerékgyártó (Győri ETO FC II.), Némethet rúgta fel a felezővonalnál.

35
    Kvilitaia jó csel után ad be laposan középre, Kerékgyártó kapásból, 22 méterről lő a jobb sarok mellé kevéssel!

30
    Az első negyedórában a Győr dominált, a gól óta kiegyenlítettebb a játék, de gólhelyzete még nem volt a Tökölnek.

28
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kvilitaia (Győri ETO FC II.), Győrit rúgta meg.

14
    Az első negyedóra az ETO fiataljaié volt, megérdemelten vezetnek.

13
    Vankó lövi be balról a szögletet, a rövid saroknál érkező GIORGI KVILITAIA közelről fejel a kapu bal oldalába! 1:0

Gólok: 13. Kvilitaia, 44. Kvilitaia, 63. Vankó

Lapok:   28. Kvilitaia (ETO2), 36. Kerékgyártó (ETO2), 67. Szabó L. (ETO2), 74. Nagy Á. (ETO2), 79. Nácsa (ETO2) – 36. Németh (TOK), 72. Németh (TOK)

Győri ETO FC II.: Cellár – Nagy B., Lenzsér, Kelemen, Medgyes – Nagy Á., Kerékgyártó, Borkai (47' Szabó L.) – Farkas Z. (65' Nácsa), Kvilitaia (47' Szabó B.), Vankó

Cserék: Végh, Kozma, Szabó B., Szabó L., Nácsa, Vörösbaranyi

Vezetőedző: Jakl Antal

Tököl VSK: Juhász – Herczog, Gyurcsik, Schleinig, Joszkin, Győri, Németh (76' Draxler), Vejmola (68' Kovács), Riedl, Szécsi, Elek (46' Haciglu)

Cserék: Muhari, Haciglu, Paluska, Kovács, Draxler

Vezetőedző: Futó Tamás