Győri ETO FC II. – III. kerület 3:1 (vége)
szombat 13.09.2014, 16:30 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Csere a III. kerület-nél/nál: lemegy Hegybányai, bejön Kocsis B..

80
    Nagy Bálint helyére Dudás Dániel érkezik.

73
    Az ETO gólt szerzett!
    Vankó indul a bal szélen, jól ad középre, az érkező MAYER MILÁNNAK nincs nehéz dolga, közelről pofozza a kapu közepébe a labdát. 3:1

72
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Medgyes (Győri ETO FC II.).

70
    A sértett íveli be a szabadrúgást, Filó előzi meg a kapust és a hálóba fejel, de lesről.

68
    Farkas helyére Vörösbaranyi jön az ETO II-nél.

64
    Farkas ível be jobbról, Vankó lő kapásból 12 méterről, Pálfalvi tisztáz a gólvonal előtt!

62
    Több mint egy óra elteltével megérdemelten vezetnek az ETO fiataljai a második félidőben az ő akaratuk érvényesül.

60
    Kerékgyártó helyett Borkai a pályán.

59
    Csere a III. kerület-nél/nál: lemegy Szikes, bejön Tóth T..

59
    Horváth egy jó csel után 20 méterről, kissé balról lő az oldalhálóba!

54
    Moczó helyett Horvát a pályán a vendégeknél.

50
    Vankó ível be jobbról szögletet, a nagy tömörülésben Kondor nem fér a labdához, így az MAYER MILÁN testéről a kapu közepébe kerül! 2:1

Kiegyenlített és változatos játékot hozott az első félidő, igazságosnak tűnik az állás, bár a hazai akciókban több volt a veszély.

44
    A III. kerület gólt szerzett!
    KASZAI GÁBOR elé kerül a labda a kaputól 20 méterre, jobbal lő laposan a jobb sarokba! 1:1

36
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vankó (Győri ETO FC II.).

32
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szikes (III. kerület), Vankót buktatta.

25
    Farkas ad be laposan balról, Mayer nem találja el a labdát, Illés lőhet így 18 méterről, Kondor véd bravúrral!

20
    Az első 20 percben változatos játék zajlott, helyzetekkel itt is, ott is, de eddig megérdemelt a hazai vezetés.

19
    Jobbról ível a kapu elé Nagy, Mayer érkezik középen, de 8 méterről a bal felső mellé emel.

11
    Mayer vesz le egy labdát a 11-es pontnál, de lesodorják a lábáról, ez nagy helyzet volt...

9
    Pálfalvi hibája után Mayer kerül helyzetbe, hosszan szökteti magát, Filó keresztez, szöglet jön.

5
    5 perc alatt egy gól és két ziccer, soha rosszabb kezdést egy meccsen!

4
    Farkas indul egy jó labdára a jobbösszekötő helyén, 12 méterről lő keményen, Kondor üti ki a mezőnybe a labdát!

3
    Pongrácz labdájával VANKÓ IMRE lép ki a balösszekötő helyén, és 12 méterről higgadtan lő Kondor mellett a kapu közepébe! 1:0